• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » آخرین خبر از دادگاه متهمان حمله به سفارت عربستان
  کد خبر : 1887440

  آخرین خبر از دادگاه متهمان حمله به سفارت عربستان

  آخرین خبر از دادگاه متهمان حمله به سفارت عربستانReviewed by Iranvij-1 on Aug 1Rating: وکیل دو نفر از متهمان پرونده سفارت عربستان گفت: هنوز حکم دادگاه برای پرونده سفارت عربستان صادر نشده است. محمد نریمانی در خصوص آخرین وضعیت پرونده متهمان سفارت عربستان، گفت: هنوز حکم دادگاه در این پرونده صادر نشده است. وی با…

  آخرین خبر از دادگاه متهمان حمله به سفارت عربستانReviewed by Iranvij-1 on Aug 1Rating:

  وکیل دو نفر از متهمان پرونده سفارت عربستان گفت: هنوز حکم دادگاه برای پرونده سفارت عربستان صادر نشده است.۷۳

  محمد نریمانی در خصوص آخرین وضعیت پرونده متهمان سفارت عربستان، گفت: هنوز حکم دادگاه در این پرونده صادر نشده است.

  وی با بیان اینکه من در دادگاه خواستار استعلام مرجع قضایی از وزارت کشور، اطلاعات و امور خارجه شدم، گفت: درخواست من این بود که از وزارت کشور استعلام شود که آیا برای یک تجمع خودجوش مجوزی لازم است یا نه؟ من که می‌گویم قانونی در این زمینه نداریم اما دادگاه بر این باور است که برای چنین تجمعی مجوز لازم است.

  وکیل دو نفر از متهمان پرونده سفارت عربستان ادامه داد: تجمع متهمان پرونده خودجوش و به دلیل شهادت شیخ نمر بوده و در این شرایط وقتی برای گرفتن مجوز وجود ندارد.

  نریمانی با بیان اینکه ممکن است تعلل دادگاه برای صدور حکم موافقت با استعلامات باشد، تصریح کرد: ما از دادگاه خواستیم تا از وزارت خارجه استعلام بگیرد که آیا مردمی که در آن تجمع حاضر شده بودند برای اخلال در نظر آمده بودند و یا یک اعتراض مسالمت‌آمیز؟

  وی در پایان گفت: دادگاه در آخرین جلسه درخواست شفاهی من را قبول نکرد در هر صورت من درخواست خود را برای گرفتن استعلام به صورت کتبی تقدیم دادگاه کردم و باید دادگاه در این زمینه پاسخی به درخواست من داشته باشد.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.