• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » افزایش خدمات دندانپزشکی ویژه قشر فرهنگی
  کد خبر : 1887361

  معاون پشتیبانی آموزش و پرورش خبر داد :

  افزایش خدمات دندانپزشکی ویژه قشر فرهنگی

  افزایش خدمات دندانپزشکی ویژه قشر فرهنگیReviewed by Iranvij-1 on Aug 1Rating: معاون پشتیبانی آموزش و پرورش گفت: خدمات ویژه دندانپزشکی ویژه قشر فرهنگی کشور افزایش یافته است.  اکبر حاجیلوگفت: در وزارت آموزش و پرورش توجه ویژه ای به موضوع بیمه تکمیلی فرهنگیان کشور شده و در این ارتباط خدمات مطلوبی به این قشر ارائه می…

  افزایش خدمات دندانپزشکی ویژه قشر فرهنگیReviewed by Iranvij-1 on Aug 1Rating:

  معاون پشتیبانی آموزش و پرورش گفت: خدمات ویژه دندانپزشکی ویژه قشر فرهنگی کشور افزایش یافته است.

  ۶۲

   اکبر حاجیلوگفت: در وزارت آموزش و پرورش توجه ویژه ای به موضوع بیمه تکمیلی فرهنگیان کشور شده و در این ارتباط خدمات مطلوبی به این قشر ارائه می شود.
  وی افزود: از تاریخ ۹۴.۳.۱ تا ۹۵.۶.۳۱ با مجری طرحی که اکنون با آموزش و پرورش همکاری دارد قرارداد امضاء‌ شده و اکنون در حال گرفتن خدمت از آنها هستیم.
  معاون پشتیبانی آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه میزان پرداختی ها در بحث بیمه تکمیلی به فرهنگیان و خانواده های آنها دارای محدودیت نیست اظهار کرد: فرهنگیان و خانواده های آنها در دریافت تعرفه ها با محدودیت مواجه نبوده و پس از پرداخت هزینه ها ظرف مدت ۱۵ تا ۲۰ روز هزینه های پرداختی را دریافت می کنند.
  حاجیلو ادامه داد: فرهنگیانی هستند که تاکنون در قالب بیمه تکمیلی ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان نیز برای درمان خود هزینه کرده و تمام این مبالغ به آنان پرداخت شده است.
  وی در خصوص خدمات ارائه شده به بیماران صعب العلاج تصریح کرد: بیمه فرهنگیان بیماریهای صعب العلاج را نیز تحت پوشش قرار داده و آنها می توانند از پوشش بسته درمانی و دارویی بهره مند شوند.
  معاون پشتیبانی آموزش و پرورش از افزایش خدمات دندانپزشکی به فرهنگیان کشور خبر داد واذعان کرد: بیمه تکمیلی خدمات دندانپزشکی قشر فرهنگی کشور را تحت پوشش قرار نمی دهند اما تلاش کرده ایم توسط مراکز دانپزشکی وزارتخانه این نقیصه را جبران کنیم.
  وی تاکید کرد: طی دو سال گذشته مراکز دندانپزشکی ویژه فرهنگیان در سراسر کشور ساخته شده و تلاش کرده ایم از این طریق خدمات مطلوبی را به فرهنگیان کشور ارائه دهیم.

  منبع : میزان

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.