• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » دولت سهم اصناف از محل اخذ جرائم صنفی را بالا کشید
  کد خبر : 1887087

  دولت سهم اصناف از محل اخذ جرائم صنفی را بالا کشید

  دولت سهم اصناف از محل اخذ جرائم صنفی را بالا کشیدReviewed by Aryan♥ on Aug 1Rating: رئیس اتاق اصناف ایران گفت: بر اساس تبصره ۷ ماده ۷۲ قانون نظام صنفی، اتاق اصناف برای اداره امور مربوط به بازرسی‌های صنفی باید از محل اخذ جرائم، یک سوم آن را دریافت کند اما دولت تا به امروز…

  دولت سهم اصناف از محل اخذ جرائم صنفی را بالا کشیدReviewed by Aryan♥ on Aug 1Rating:

  ۱۳۹۴۰۹۲۴۰۸۰۶۰۰۱۷۴۶۷۱۰۶۴۴

  رئیس اتاق اصناف ایران گفت: بر اساس تبصره ۷ ماده ۷۲ قانون نظام صنفی، اتاق اصناف برای اداره امور مربوط به بازرسی‌های صنفی باید از محل اخذ جرائم، یک سوم آن را دریافت کند اما دولت تا به امروز یک ریال آن را نیز پرداخت نکرده است.

  علی فاضلی در گفت‌وگو ایران ویج اظهار کرد: برای اداره امور مربوط به بازرسی‌های صنفی که توسط اتاق اصناف صورت می‌گیرد مقررشده که  از محل جرائم یک سوم در اختیار آنها قرار گیرد.

  وی افزود: بنده به عنوان رئیس اتاق اصناف کشور اطلاع ندارم که تا به امروز اصناف ما چه میزان جریمه شده‌اند و دولت نیز یک ریال به‌حساب ما برنگردانده است.

  رئیس اتاق اصناف ایران ادامه داد: بنابراین نباید انتظار داشت که اتاق اصناف در نظارت بر بازار معجزه کند، زیرا ما با دست‌خالی در حال کنترل بازار هستیم و اکنون بعد از گذشت یک سال  و نیم از این وضعیت، دیگر بیشتر از این از دستمان برنمی‌آید.

  وی تصریح کرد: من فریاد می‌زنم که دولت عزیز دستت رو می‌بوسم اما شما نیز یک قدم با ما همراه شوید.

  فاضلی گفت: این حقوق و پرداختی دولت به اصناف بر اساس تبصره ۷ ماده ۷۲ قانون نظام صنفی باید به آنها پرداخت شود که تا به امروز حتی یک ریال آن نیز پرداخت نشده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.