• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » ایرانیان مقیم ترکیه، غیرحضوری بیمه تامین اجتماعی می شوند
  کد خبر : 1887081

  ایرانیان مقیم ترکیه، غیرحضوری بیمه تامین اجتماعی می شوند

  ایرانیان مقیم ترکیه، غیرحضوری بیمه تامین اجتماعی می شوندReviewed by Iranvij-1 on Aug 1Rating: یک منبع آگاه گفت: ایرانیان مقیم یا دارای اشتغال در ترکیه، می توانند به صورت غیر حضوری تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار گیرند. ایرانیان مقیم ترکیه غیرحضوری بیمه تامین اجتماعی می شوندیک منبع آگاه با اشاره به اینکه ایرانیان مقیم…

  ایرانیان مقیم ترکیه، غیرحضوری بیمه تامین اجتماعی می شوندReviewed by Iranvij-1 on Aug 1Rating:

  ۱۱

  یک منبع آگاه گفت: ایرانیان مقیم یا دارای اشتغال در ترکیه، می توانند به صورت غیر حضوری تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار گیرند.
  ایرانیان مقیم ترکیه غیرحضوری بیمه تامین اجتماعی می شوندیک منبع آگاه با اشاره به اینکه ایرانیان مقیم ترکیه می توانند بیمه تامین اجتماعی کشور شوند، اظهارداشت: ایرانیان مقیم یا دارای اشتغال در ترکیه می توانند به صورت غیر حضوری و با استفاده از وکیل، تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار گیرند.

  وی تصریح کرد: سازمان تامین اجتماعی برای برقراری بیمه ایرانیان مقیم این کشور، از ۲ سال گذشته برنامه هایی را با وزارت امور خارجه، وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، امور بین الملل و معاونت فرهنگی تدوین کرده است تا متقاضیان بتوانند از خدمات درمانی این سازمان استفاده کنند.

  این منبع آگاه ادامه داد: متقاضیان پس از برقراری بیمه و پرداختن حق بیمه، می توانند غرامت کار پزشکی خود را از طریق وکیل و با ارائه اسناد پزشکی دریافت کنند.
  وی در خصوص بیمه شده از کار افتاده گفت: بیمه شده از کارافتاده نیز می تواند مدارک پزشکی خود را به کنسول گری، سفارت خانه و یا سازمان های وابسته کار تحویل دهد تا با بررسی مستندات، با وی مطابق تعرفه اصناف پزشکی کشور رفتار شود.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.