• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , برگی از یک کتاب , فرهنگی و هنری » رونمایی از کتاب دیالکتیک ساختار کارگزار در منازعات ژئوپلیتیکی خاورمیانه
  کد خبر : 1880979

  رونمایی از کتاب دیالکتیک ساختار کارگزار در منازعات ژئوپلیتیکی خاورمیانه

  کتاب دیالکتیک ساختار کارگزار در منازعات ژئوپلیتیکی خاورمیانه به قلم دکتر محسن دیانت و دکتر محمد رضا عبداله پور توسط انتشارات کلک سیمین ، رونمائی شد .

  رونمایی از کتاب دیالکتیک ساختار کارگزار در منازعات ژئوپلیتیکی خاورمیانهReviewed by حمید عبدالرحمن on Jul 19Rating:

  به گزارش ایران ویج محسن دیانت  یکی از مولفین کتاب در مراسم رونمائی از اثر مذکور عنوان کرد ،  به دنبال کودتای نافرجام در ترکیه و ایدئولوژی ناسیونالیسم که ذاتاً یک ایدئولوژی سرزمینی است تعامل و تقابل ژئوپلیتیک بین کنشگران ژئوپلیتیک یعنی ساختارها و کارگزار های ژئوپلیتیک به مرحله جدیدی می رسد که این مرحله نبرد برای اعماق استراتژیک خاورمیانه است . کتاب حاضر با تلفیق متغیرهای مختلف جامعه شناسی ، روابط بین الملل ، مطالعات منطقه ای و ژئوپلیتیک پست مدرن ، فرضیه ای بکر را در تحلیل منازعات خاورمیانه ای به تصویر می کشد که علاوه بر بعد نظریه پردازی ، راهنمائی برای تحلیل های آتی تحلیل گران برای تعارضات ژئوپلیتیکی خاورمیانه خواهد بود .

  photo_2016-07-19_13-26-24

  کتاب حاضر در ۵ فصل ، به مبانی نظری دیالکتیک ساختار کارگزار در ژئوپلیتیک (  برای اولین باردر جامعه علمی  توسط مولفان رائه گردیده) ، کارگزارهای ژئوپلیتیک در خاورمیانه ، نقش ساختارهای منطقه ای در تعارضات ژئوپلیتیکی ، رقابت ساختارهای ژئوپلیتیک  منطقه ای در خاورمیانه و نتیجه گیری می پردازد . این کتاب در ۱۸۳ صفحه و توسط انتشارات کلک سیمین  روانه بازار نشر گردید.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.