• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , مجله نقره ای شب » آیا می‌توانید روحی که در این عکس وجود دارد را ببینید؟
  کد خبر : 1872510

  آیا می‌توانید روحی که در این عکس وجود دارد را ببینید؟

  آیا می‌توانید روحی که در این عکس وجود دارد را ببینید؟Reviewed by Aryan♥ on Jun 30Rating: وب سایت دیلی میل جدیدا عکسی را منتشر کرده است که تاریخ آن به سال ۱۹۰۰ برمی گردد. در این تصویر  ۱۵ زن کارگر را مشاهده می کنید که با یونیفرم های خودشان در کارخانه حضور دارند و چیزی…

  آیا می‌توانید روحی که در این عکس وجود دارد را ببینید؟Reviewed by Aryan♥ on Jun 30Rating:
  index
  وب سایت دیلی میل جدیدا عکسی را منتشر کرده است که تاریخ آن به سال ۱۹۰۰ برمی گردد. در این تصویر  ۱۵ زن کارگر را مشاهده می کنید که با یونیفرم های خودشان در کارخانه حضور دارند و چیزی غیرطبیعی در آن دیده نمی شود.
  سایت دیلی میل به تازگی تصویر را منتشر کرده است که تاریخ آن به سال ۱۹۰۰ برمی گردد. در این عکس ۱۵ زن کارگر را مشاهده می کنید که با یونیفرم های خودشان در کارخانه حضور دارند و چیزی غیرطبیعی در آن دیده نمی شود. همه بانوان دست هایشان را به یک صورت جمع کرده اند و فقط یک زن دست خودش را بر روی کمرش گذاشته است. اما نکته ای که به تازگی کشف شده است به اینجا برمی گردد که در این عکس یک دستی دیده می شود که متعلق به هیچکس نیست. همانطور که در تصویر هم مشاهده می کنید بر روی شانه ی یکی از دخترها دستی قرار گرفته است که به هیچ بدنی متصل نشده است. با زوم کردن بر روی این بخش از عکس می توان جزئیات کامل تری از این دست را مشاهده کرد.
  ۳۹۰۸۰۰_۴۰۰
   ۳۹۰۸۰۱_۳۹۶
  ۳۹۰۸۰۲_۱۵۲
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.