• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » جزئیاتی تکان‌دهنده از زندگی و خودکشی دانشجوی برتر دکتری شیمی
  کد خبر : 1871753

  جزئیاتی تکان‌دهنده از زندگی و خودکشی دانشجوی برتر دکتری شیمی

  جزئیاتی تکان‌دهنده از زندگی و خودکشی دانشجوی برتر دکتری شیمیReviewed by Iranvij-1 on Jun 29Rating: واخر هفته گذشته بود که انتشار خبری غم‌انگیز، رسانه‌های کشور را لرزاند و جامعه دانشگاهی کشور را در اندوه فرو برد. خبری مبنی بر “خودکشی یکی از دانشجویان برتر دانشگاه کاشان”.  دانشجوی مرحوم، فردی به نام ایوب آقای دانشجوی سال…

  جزئیاتی تکان‌دهنده از زندگی و خودکشی دانشجوی برتر دکتری شیمیReviewed by Iranvij-1 on Jun 29Rating:

  واخر هفته گذشته بود که انتشار خبری غم‌انگیز، رسانه‌های کشور را لرزاند و جامعه دانشگاهی کشور را در اندوه فرو برد. خبری مبنی بر “خودکشی یکی از دانشجویان برتر دانشگاه کاشان”.

   دانشجوی مرحوم، فردی به نام ایوب آقای دانشجوی سال آخر دکتری رشته شیمی در دانشگاه کاشان بوده که عصر پنجشنبه در خوابگاه این دانشگاه دست به خودکشی زده است.

  با انتشار این خبر پیگیری‌های رسانه‌ها در دانشگاه کاشان جدی شد تا اینکه جزئیات دیگری از این واقعه اسف‌ناک از سوی نزدیکان وی در اختیار رسانه‌ها قرار گرفت.

  اخبار و اطلاعات رسیده حاکی از این بود که وی به دلیل مشکلات ناشی از لغو بورس دکتری خود ماه‌ها در رنج و عذاب بوده و نهایتا به همین علت اقدام به خودکشی کرده است.

  پس از این اتفاق و البته بیانیه‌ای که مجمع دانشجویان بورسیه در این خصوص منتشر کرد ، دانشگاه کاشان با صدور اطلاعیه‌ای با تکذیب خبرهای گذشته گفت که مرحوم آقای مشکل بورس نداشته است.

  این اظهار نظر در حالی از سوی دانشگاه کاشان صورت گرفت که نزدیکان وی هم از مشکلات عدیده مالی مرحوم آقایی در یکی دو سال اخیر خبر می‌دادند و قریب به اتفاق دانشجویان بورسیه ای هم که با وی در ارتباط بودند بر صحت این نقل تاکید می‌کردند.

   مستندات جدیدی نشان می دهد اولا مرحوم ایوب آقایی دانشجوی برتر رشته شیمی دانشگاه کاشان از سوی وزارت علوم دولت یازدهم لغو بورس شده است و ثانیاً اینکه وی پس از این لغو و مشکلات فراوان بعدی بویژه مسائل اقتصادی از شرایط زندگی و وضعیت روحی و روانی مناسب و مساعدی برخوردار نبوده و این مشکلات تا آخرین لحظات حیات همراه وی بوده است.

  بر همین اساس تصویر زیر نشان می دهد که که وی به همراه جمعی دیگری از دانشجویان بورسیه از سوی وزارت علوم دولت یازدهم لغو بورس شده است.

  ۱۵

  ۱۶

  ۱۷

  ۱۸

  ۱۹

  ۲۰

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.