• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » در مبارزه با مفسدان اقتصادی کارنامه روشنی داریم
  کد خبر : 1871526

  باید از نقد سازنده استفاده کنیم

  در مبارزه با مفسدان اقتصادی کارنامه روشنی داریم

  در مبارزه با مفسدان اقتصادی کارنامه روشنی داریمReviewed by Aryan♥ on Jun 28Rating: رییس قوه قضاییه تاکید کرد: در دستگاه قضایی کاستی‌ها و تقصیرهایی وجود دارد، ولی ما باید از نقد سازنده استفاده کنیم. به گزارش ایران ویج، آیت الله صادق آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه ضمن تبریک فرا رسیدن هفته قوه قضاییه و تسلیت…

  در مبارزه با مفسدان اقتصادی کارنامه روشنی داریمReviewed by Aryan♥ on Jun 28Rating:

  ۱۴۴۶۵۶۷۰۷۴۰۸۸-۹

  رییس قوه قضاییه تاکید کرد: در دستگاه قضایی کاستی‌ها و تقصیرهایی وجود دارد، ولی ما باید از نقد سازنده استفاده کنیم.

  به گزارش ایران ویج، آیت الله صادق آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه ضمن تبریک فرا رسیدن هفته قوه قضاییه و تسلیت شهادت امام علی(ع) با اشاره به  حجم گسترده خدماتی که در قوه قضاییه انجام می شود گفت:  گاهی کثرت خدمات باعث می شود که ما این خدمات را نبینیم؛ در همین جا از قضات و کارکنان دستگاه قضایی تشکر می کنم.

  وی افزود: قریب به ۱۵ میلیون پرونده در دستگاه قضایی رسیدگی می شود؛ در محاکم ۱۱ میلیون و  در شوراهای حل اختلاف حدود ۳/۵ رسیدگی می شود که در مجموع حدود ۱۵ میلیون می‌شود.

  آملی‌لاریجانی بیان کرد: گاهی نسبت به زحمات دوستان بی توجهی می شود، ما باید این زحمات را قدر بدانیم. مجموعه خدمات در اعتماد مردم و امنیت کشور دخیل است. در بخش امنیت کشور قوه قضاییه نقش پررنگ و پرارزشی دارد. اگر نبود تلاش قضات ما در دادسراها و دادگاه‌ها، کجا چنینی امنیتی در کشور  بود. در مبارزه با سارقان و متجاوزین به نوامیس مردم و … قضات هستند که در میدان اند.

  وی تاکید کرد: در مبارزه با مفسدان اقتصادی قوه قضاییه کارنامه روشنی داشته است.

  رییس قوه قضاییه گفت: تاکید دارم که هم قوه قضاییه و قوای دیگر به مجموعه خدماتی که در قوه قضاییه صورت می گیرد توجه کنند و غفلت نکنیم تا کار عزیزان کم جلوه نباشد.

  وی درباره ارزیابی کار قوه قضاییه گفت: در دستگاه قضایی کاستی‌ها و تقصیرهایی وجود دارد، ولی ما باید از نقد سازنده استفاده کنیم، نقادی به قوه قضاییه نه تنها اشکال ندارد بلکه راه سازندگی قوه قضاییه است.

  آملی لاریجانی گفت: برخی آرای قضایی اشکالاتی دارد و عقل اقتضا می‌کند قوه قضاییه از نقدهای سازنده استقبال کند. ما از نقد سازنده استفاده می‌کنیم و کدورتی نداریم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.