• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ادبیات , فرهنگی و هنری » فقر مطالعه‌ای که در نوجوانان وجود دارد آن‌ها را به سمت مطالعه شعرهای تینیجری می‌کشاند.
  کد خبر : 1871249

  فقر مطالعه‌ای که در نوجوانان وجود دارد آن‌ها را به سمت مطالعه شعرهای تینیجری می‌کشاند.

  فقر مطالعه‌ای که در نوجوانان وجود دارد آن‌ها را به سمت مطالعه شعرهای تینیجری می‌کشاند.Reviewed by Iranvij-2 on Jun 28Rating: محمدرضا طاهری،گفت: به دلیل فقر مطالعه‌ای که در نوجوانان وجود دارد و کسب اطلاعات از فضای مجازی باعث شده به سمت مطالعه شعرهای تینیجری بروند. اینگونه شعر ها خالی از مفاهیم و مایه‌های ادبی است….

  فقر مطالعه‌ای که در نوجوانان وجود دارد آن‌ها را به سمت مطالعه شعرهای تینیجری می‌کشاند.Reviewed by Iranvij-2 on Jun 28Rating:

  محمدرضا طاهری،گفت: به دلیل فقر مطالعه‌ای که در نوجوانان وجود دارد و کسب اطلاعات از فضای مجازی باعث شده به سمت مطالعه شعرهای تینیجری بروند. اینگونه شعر ها خالی از مفاهیم و مایه‌های ادبی است. بخشی از جذابیت‌های این نوع شعر به شاعر مربوط می‌شود.

  وی افزود: شاعر شعرهای تینیجری با ژست‌هایی که برای شعر می‌گیرد مخاطب را جذب نوع دکلمه خود می‌کند یا لباس پوشیدن وی به مسئله جذب مخاطب کمک می‌کند. این نوع سبک شعر خوب نیست و سلیقه مخاطب را به سمت نازل شدن می‌برد. اگر فرد به این نوع ادبیات عادت کند به دلیل آنکه پایه سلیقه وی در نوجوانی گذاشته شده است در بزرگسالی نمی‌تواند به سمت شعر جدی برود.

  این شاعر تصریح کرد: اگر ما همین عاشقانه‌های سعدی، شاملو و حسین منزوی را به نسل جدید خوب معرفی می‌کردیم راه مقابله‎‌ای با ادبیات تینیجری بود و نوجوانان نیز جذب این شعرهای زرد نمی‌شدند تا با یک سری ژست‌ها و حقه بازی‌ها مخاطب را به سمت شعر خود جذب کنند.

  ۵۰

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.