• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , دانشگاه » تشکیل کمیته‌ای برای ارائه راهکار پیرامون افزایش مقالات علوم انسانی
  کد خبر : 1870885

  میرزاده خبر داد

  تشکیل کمیته‌ای برای ارائه راهکار پیرامون افزایش مقالات علوم انسانی

  تشکیل کمیته‌ای برای ارائه راهکار پیرامون افزایش مقالات علوم انسانیReviewed by Iranvij-1 on Jun 26Rating: رئیس دانشگاه آزاد از تشکیل کمیته‌ای برای ارائه راهکار در زمینه افزایش مقالات علوم انسانی ایران در پایگاه‌های بین‌المللی خبر داد. حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد با اشاره به ضرورت توجه بیشتر به رشته‌های علوم انسانی گفت: در جلسه ستاد…

  تشکیل کمیته‌ای برای ارائه راهکار پیرامون افزایش مقالات علوم انسانیReviewed by Iranvij-1 on Jun 26Rating:

  ۴۳

  رئیس دانشگاه آزاد از تشکیل کمیته‌ای برای ارائه راهکار در زمینه افزایش مقالات علوم انسانی ایران در پایگاه‌های بین‌المللی خبر داد.

  حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد با اشاره به ضرورت توجه بیشتر به رشته‌های علوم انسانی گفت: در جلسه ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور در رابطه با مسئله اهمیت علوم انسانی بحث و تبادل نظر شده است.

  وی از تشکیل کمیته‌ای برای ارائه راهکار در زمینه افزایش مقالات علوم انسانی ایران در پایگاه‌های بین‌المللی خبر داد و گفت: با توجه به ضرورت بحث علوم انسانی، اعضای ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور تصمیم گرفتند کمیته‌ای برای توجه بیشتر به مقالات دانشمندان ایرانی در حوزه علوم انسانی تشکیل دهند.

  میرزاده اظهار داشت: قرار است کمیسیونی متشکل از نهادهای آموزشی کشور مانند وزارت علوم، وزارت بهداشت و دانشگاه آزاد تشکیل شود تا راهکارهایی را برای فعال شدن بیشتر دانشمندان ایرانی در ژورنال‌هال بین‌المللی ارائه دهیم.

  منبع : خبرگزاری فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.