• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , حوادث » تصاحب اموال همسر با روش باور نکردنی
  کد خبر : 1870411

  تصاحب اموال همسر با روش باور نکردنی

  تصاحب اموال همسر با روش باور نکردنیReviewed by Iranvij-1 on Jun 25Rating: قرار جلب به دادرسی مرد جوان که برای تصاحب اموال همسرش اورا به قتل رسانده و جسدش را در باغی درفیروزکوه دفن کرده بود صادر شد. آبان ماه سال ۹۳ زن میانسالی با مراجعه به اداره پلیس از مفقود شدن مرموز دخترش خبر…

  تصاحب اموال همسر با روش باور نکردنیReviewed by Iranvij-1 on Jun 25Rating:

  ۴۲

  قرار جلب به دادرسی مرد جوان که برای تصاحب اموال همسرش اورا به قتل رسانده و جسدش را در باغی درفیروزکوه دفن کرده بود صادر شد.
  آبان ماه سال ۹۳ زن میانسالی با مراجعه به اداره پلیس از مفقود شدن مرموز دخترش خبر داد و در شکایتی مدعی شد دخترم مریم که کارمند بانک است از چهار ماه قبل مفقود شده و هر چه از همسرش سجاد در مورد سرنوشت دخترم سوال می کنم جواب درستی به من نمی دهد.

  با اعلام این شکایت تحقیقات اداره یازدهم پلیس آگاهی برای یافتن سرنخی از زن جوان آغاز شد. در ادامه با احضار سجاد به اداره آگاهی او در بازجویی ها مدعی شد چهار ماه از مریم طلاق گرفته ام و هیچ اطلاعی از سرنوشتش ندارم. همسرم بعد از فوت پدرش و ازدواج دوباره مادرش دچار بیماری شد و قرص مصرف می کرد وقتی با من ازدواج کرد حالش بهتر نشد.

  مرد ۲۶ ساله ادامه داد: بعد از چند سال زندگی تصمیم گرفتیم از هم جدا شویم به همین دلیل به یک دفترخانه در شرق تهران رفتیم و توافقی طلاق گرفتیم. در ادامه کارآگاهان پلیس آگاهی متوجه شدند خودروی مریم در اختیار همسرش است و مرد جوان سه دنگ از سهم همسرش از خانه را به قیمت ۲۰۰ میلیون تومان فروخته است. با به دست آمدن این سرنخ سجاد بار دیگر احضار و مورد بازجویی قرار گرفت و مدعی شد مریم به من بدهکار بود به همین دلیل قبل از طلاق سه دنگ از سهمش را با خودروی ۲۰۶ به من داد.

  مأموران اداره یازدهم پلیس آگاهی که به گفته های سجاد مشکوک شده بودند به دفترخانه مورد ادعای او رفتند اما متوجه شدند هیچ طلاقی از آنها ثبت نشده است.

  در ادامه با دستور سعید احمد بیگی بازپرس شعبه هفتم دادسرای جنایی شوهر مریم برای تحقیقات بیشتر بازداشت شد. سرانجام سجاد پس از چند ماه سکوت لب به اعتراف گشود و گفت من صاحب یک مغازه لوازم آرایشی در تهرانپارس هستم و مریم مشتری من بود. او به تنهایی در یک خانه زندگی می کرد و پس از مدتی آشنایی با هم ازدواج کردیم. روز حادثه من به خانه رفتم و متوجه شدم که همسرم روی زمین افتاده و جانش را از دست داده است از ترس نمی دانستم چه کنم به همین خاطر با پسرعمویم که در فیروز کوه زندگی می کرد تماس گرفته و موضوع را به او گفتم. پسرعمویم نیز پیشنهاد داد جسد را به باغ پدرش در یک روستا در حوالی فیروزکوه برده و دفن کنیم.

  با پیشنهاد پسرعمویم، جسد مریم را با خودروی ۲۰۶ به آنجا بردم و در گوشه ای از باغ دفن کردم. با اعترافات سجاد کارآگاهان به باغ عموی قاتل رفته و موفق شدند بقایای جسد مریم را از عمق سه متری زمین خارج کنند.

  با کشف جسد زن جوان پرونده وارد مرحله جدیدی شد.
  سرانجام با تکمیل تحقیقات و بازسازی صحنه مرگ مریم روز چهارشنبه برای مرد همسرکش به اتهام مباشرت در قتل عمدی همسرش، جعل و استفاده از سند مجعول و انتقال مال غیر و سرقت اموال مقتول قرار جلب به دادرسی از سوی بازپرس سعید احمد بیگی صادر شد همچنین برای پسر عموی متهم که در دفن جسد به قاتل کمک کرده بود و سه نفر دیگر که اقدام به جعل سند کرده بودند قرار جلب به دادرسی صادر شد.

  منبع : جام نیوز

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.