• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , فرهنگی و هنری » لاله‌افتخاری مدیر شبکه قرآن می‌شود
  کد خبر : 1870379

  لاله‌افتخاری مدیر شبکه قرآن می‌شود

  لاله‌افتخاری مدیر شبکه قرآن می‌شودReviewed by Iranvij-1 on Jun 25Rating: نماینده مردم تهران در مجلس نهم از احتمال مدیریت خود بر شبکه قرآن سیما خبر داد. لاله افتخاری نماینده مردم تهران در مجلس نهم درباره احتمال مدیریتش به شبکه قرآن سیما خبر داد و گفت: پیشنهاد مدیریت این شبکه به من داده شده است. ما…

  لاله‌افتخاری مدیر شبکه قرآن می‌شودReviewed by Iranvij-1 on Jun 25Rating:

  ۲۷

  نماینده مردم تهران در مجلس نهم از احتمال مدیریت خود بر شبکه قرآن سیما خبر داد.

  لاله افتخاری نماینده مردم تهران در مجلس نهم درباره احتمال مدیریتش به شبکه قرآن سیما خبر داد و گفت: پیشنهاد مدیریت این شبکه به من داده شده است. ما همواره در خدمت قرآن هستیم و امیدوارم بتوانم به وظایفم بدرستی عمل کنم.

   اولین مدیر این شبکه سلمان فرهمند بود که از سال ۷۸ تا ۸۱ ریاست این شبکه را برعهده داشت. بعد از وی، مصطفی صدرزاده از سال ۸۱ تا ۸۴، حسین ساری از سال ۸۴ تا۹۰، محمدباقر پیشنمازی سال ۹۰ تا ۹۱، حسن گروسی سال ۹۱ تا ۹۳ و در حال حاضر نیز بهرام محمدی‌نیا مدیریت این شبکه را برعهده دارد. با انتصاب لاله افتخاری، وی هفتمین و اولین بانویی است که مدیریت این شبکه را برعهده می‌گیرد.

  لاله افتخاری نماینده مردم تهران در دوره‌های هفتم، هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی بوده و دارای دکترای علوم قرآنی است. از وی آثاری پژوهشی در زمینه‌های قرآنی، دینی، تاریخی، رجال و حدیث، وحدت مذاهب اسلامی، زنان و خانواده منتشر شده است. وی در حال حاضر عضو هیئت علمی و استادیار دانشگاه، داور مسابقات قرآنی و پژوهشی، عضو گروه مبلغان زباندان امور بین‌المللی سازمان حج و زیارت است.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.