• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار سینما , فرهنگی و هنری » سرطانم دوباره عود کرده است
  کد خبر : 1870339

  سرطانم دوباره عود کرده است

  سرطانم دوباره عود کرده استReviewed by Iranvij-2 on Jun 25Rating: محب اهری: بازیگر عرصه سینما و تلویزیون کشورمان با اشاره به اینکه بیماری سرطانش دوباره خود را نشان داده از آغاز شیمی درمانی و پرتودرمانی از هفته آینده خبر داد. حسین محب اهری بازیگر عرصه سینما و تلویزیون کشورمان با اشاره به اینکه بیماری اش…

  سرطانم دوباره عود کرده استReviewed by Iranvij-2 on Jun 25Rating:

  محب اهری:

  بازیگر عرصه سینما و تلویزیون کشورمان با اشاره به اینکه بیماری سرطانش دوباره خود را نشان داده از آغاز شیمی درمانی و پرتودرمانی از هفته آینده خبر داد.

  Amir Kholoosi-3-77

  حسین محب اهری بازیگر عرصه سینما و تلویزیون کشورمان با اشاره به اینکه بیماری اش دوباره عود کرده گفت: در حال حاضر مشغول انجام آزمایش ها و اسکن ها هستم و با توجه به اینکه بیماری سرطان دوباره عود کرده، از هفته آینده شیمی درمانی و پرتو درمانی را شروع می کنم.

  وی ادامه داد: متاسفانه سرطان بیماری است که هیچ وقت به طور کامل ریشه کن نمی شود و با وجود درمان هایی که در سری قبل داشتم، اما دوباره شاهد بروز این بیماری هستم.

  محب اهری تصریح کرد: با توجه به اینکه در یک سال گذشته به پزشک مراجعه نکرده ام این بیماری پیشرفت زیادی کرده و درحال حاضر ریه راست،‌ طحال،‌ کیسه صفرا و داخل شکم را درگیر کرده است.
  خبرگزاری میزان برای این هنرمند ارزشمند کشورمان بهبود هرچه سریع تر آرزو می کند.

  منبع : میزان

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.