• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » حقوقهای نجومی نشان از تبعیض و بی عدالتی است
  کد خبر : 1870174

  حقوقهای نجومی نشان از تبعیض و بی عدالتی است

  حقوقهای نجومی نشان از تبعیض و بی عدالتی استReviewed by Aryan♥ on Jun 23Rating: محمد نبی حبیبی حقوقهای نجومی برخی مدیران دولتی را تبعیض و بی عدالتی توصیف کرد و گفت: نمیدانیم چرا برخی دولتی ها از این موضوع فرافکنی کرده و به گردن دولت قبل می اندازند. دولت فعلی ۳ سال است سر کار…

  حقوقهای نجومی نشان از تبعیض و بی عدالتی استReviewed by Aryan♥ on Jun 23Rating:

  محمدنبی+حبیبی

  محمد نبی حبیبی حقوقهای نجومی برخی مدیران دولتی را تبعیض و بی عدالتی توصیف کرد و گفت: نمیدانیم چرا برخی دولتی ها از این موضوع فرافکنی کرده و به گردن دولت قبل می اندازند. دولت فعلی ۳ سال است سر کار است معنا ندارد رویه دولت گذشته را ادامه دهد. ۳ سال برای اصلاح پرداختها زمان کمی نیست.

  محمد نبی حبیبی دبیر کل حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با ایران ویج با اشاره به حقوق های نجومی برخی مدیران دولتی اظهار داشت: دولت باید درباره این رقم های نجومی در فیش های حقوقی برخی مدیران دولتی با توجه به شرایط اقتصادی کشور که بیکاتری و رکود و فقر وجود دارد به مردم توضیح دهد.

  وی حقوقهای نجومی برخی مدیران دولتی را تبعیض و بی عدالتی توصیف کرد و گفت: نمیدانیم چرا برخی دولتی ها از این موضوع فرافکنی کرده و به گردن دولت قبل می اندازند.  دولت فعلی ۳ سال است سر کار است معنا ندارد رویه دولت گذشته را ادامه دهد. ۳ سال برای اصلاح پرداختها زمان کمی نیست.

  حبیبی بیان داشت: متاسفانه رئیس صندوق توسعه ملی دستمزد و پاداش ۵۷ میلیون تومانی می گیرد.  سوال ما اینجاست مگر صندوق توسعه ملی به جز دریافت و پرداختهای قانونی چه کار ویژه‌ای انجام می‌دهد که مدیر اصلاح‌طلب آن باید نزدیک به ۶۰ میلیون تومان در ماه حقوق بگیرد.

  وی با اشاره به دستور پیگیری موضوع حقوقهای نجومی از سوی رئیس جمهور به جهانگیری گفت:  امیدواریم این پیگیری‌ها به نفع مردم و نظام نتیجه‌بخش باشد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.