• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , حوادث » عروس مطلقه مزاحم تلگرامی همسر سابقش بود
  کد خبر : 1870104

  عروس مطلقه مزاحم تلگرامی همسر سابقش بود

  عروس مطلقه مزاحم تلگرامی همسر سابقش بودReviewed by Iranvij-1 on Jun 23Rating: انتقام‌جویی عروس قبلی یک خانواده در فضای مجازی، پای سه عضو خانواده سمنانی را به پلیس فتا باز کرد. رئیس پلیس فتای استان سمنان با اشاره به شکایت یک خانواده مبنی بر مزاحمت یک شخص ناشناس در تلگرام گفت: عروس مطلقه مزاحم تلگرامی…

  عروس مطلقه مزاحم تلگرامی همسر سابقش بودReviewed by Iranvij-1 on Jun 23Rating:

  ۶۴

  انتقام‌جویی عروس قبلی یک خانواده در فضای مجازی، پای سه عضو خانواده سمنانی را به پلیس فتا باز کرد.

  رئیس پلیس فتای استان سمنان با اشاره به شکایت یک خانواده مبنی بر مزاحمت یک شخص ناشناس در تلگرام گفت: عروس مطلقه مزاحم تلگرامی همسر سابقش بود.
  سرهنگ سید علی میر احمدی افزود: انتقام‌جویی عروس قبلی یک خانواده در فضای مجازی، پای سه عضو خانواده سمنانی را به پلیس فتا باز کرد.
  وی گفت: با مراجعه همزمان سه شهروند سمنانی به پلیس فتا و اعلام شکایت از فردی ناشناس، مبنی بر ایجاد مزاحمت در فضای مجازی، پرونده‌ای تشکیل شد.
  رئیس پلیس فتای استان سمنان تصریح کرد: حضور سه شاکی که باهم نسبت خانوادگی داشتند و حساسیت موضوع، کارشناسان سایبری پلیس را بر آن داشت تا مزاحم اینترنتی را به‌سرعت شناسایی و دستگیر کنند.
  میراحمدی افزود: تحقیقات مقدماتی پلیس، نشان داد مزاحم خانم ۳۱ ساله‌ای است که عروس خانواده و همسر قبلی یکی از شاکیان پرونده بود.
  وی با اشاره به احضار متهم به پلیس فتا و اعتراف به جرمش در بازجویی‌ها، گفت: مشخص شد، عروس طلاق گرفته خانواده برای انتقام از همسر و بستگانش، فضایی مناسب‌ تر از اینترنت و تلگرام نمی‌شناخت.
  رئیس پلیس فتای استان سمنان گفت: برخی کاربران اینترنت که دچار حس گمنامی در دنیای مجازی می‌شوند و احساس می‌کنند رفتار آنان ناشناخته باقی خواهد ماند، در فضای مجازی دست به اقداماتی می‌زنند که در دنیای واقعی به‌هیچ‌وجه آن را مرتکب نمی‌شوند
  میراحمدی افزود: این افراد غافل از این هستند که پلیس فتا با تسلط کامل بر اینترنت، مجرمان و متخلفان را در کمترین زمان شناسایی و تحویل قانون می‌دهد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.