• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » محدودیت های ترافیکی شهران از فردا به حالت عادی باز می گردد
  کد خبر : 1870048

  سرهنگ عابدی خبر داد

  محدودیت های ترافیکی شهران از فردا به حالت عادی باز می گردد

  محدودیت های ترافیکی شهران از فردا به حالت عادی باز می گرددReviewed by Iranvij-1 on Jun 23Rating: جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: اقدامات اولیه برای بازگشایی مسیر منطقه شهران انجام شده و قرار است از فردا محدودیت های ترافیکی به حالت عادی باز گردد. انجام اقدامات اولیه برای بازگشایی مسیر منطقه…

  محدودیت های ترافیکی شهران از فردا به حالت عادی باز می گرددReviewed by Iranvij-1 on Jun 23Rating:

  ۴۵

  جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: اقدامات اولیه برای بازگشایی مسیر منطقه شهران انجام شده و قرار است از فردا محدودیت های ترافیکی به حالت عادی باز گردد.
  انجام اقدامات اولیه برای بازگشایی مسیر منطقه شهران/محدودیت های ترافیکی از فردا به حالت عادی باز می گردد سرهنگ حسن عابدی، جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: در پی نشست زمین در منطقه شهران که روز (جمعه) ۲۸ خرداد ماه اتفاق افتاد، محدودیت های تردد ممنوع در این خیابان اعمال شد، در همین راستا تردد از میدان شهران به غرب، کوهسار از آبشناسان به سمت شمال، کوهسار از شمال به جنوب تا تقاطع عباسی تا کنون ممنوع است.

  وی با بیان اینکه محدودیت های ترافیکی همچنان ادامه دارد، گفت: قرار است از فردا محدودیت های ترافیکی در این منطقه به حالت عادی باز گردد.

  جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ مطرح کرد: اقدامات اولیه برای بازگشایی مسیر انجام شده و تنها روکش آسفالت خیابان شهران باقی مانده که امشب انجام می شود.

  منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.