• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » پالیزدار به زندان برگشت / پایان گواهی دکتر دلیل بازگشت
  کد خبر : 186989

  پالیزدار به زندان برگشت / پایان گواهی دکتر دلیل بازگشت

  پالیزدار به زندان برگشت / پایان گواهی دکتر دلیل بازگشتReviewed by Aryan on Dec 4Rating: وکیل پالیزدار از انقضای زمان گواهی پزشکی قانونی موکل خود خبر داد و گفت: با پایان یافتن مدت گواهی پزشکی قانونی،‌ پالیزدار به زندان بازگشت و ما پیگیر موضوع هستیم تا مجددا از پزشکی قانونی گواهی بگیریم. مصطفی ترک همدانی…

  پالیزدار به زندان برگشت / پایان گواهی دکتر دلیل بازگشتReviewed by Aryan on Dec 4Rating:

  وکیل پالیزدار از انقضای زمان گواهی پزشکی قانونی موکل خود خبر داد و گفت: با پایان یافتن مدت گواهی پزشکی قانونی،‌ پالیزدار به زندان بازگشت و ما پیگیر موضوع هستیم تا مجددا از پزشکی قانونی گواهی بگیریم.

  مصطفی ترک همدانی در گفت‌وگو با خبرنگار قانون در مورد آخرین وضعیت پرونده پالیزدار گفت: برای موکلم و همچنین سعید حاجیلو و جواد ترابی تقاضای اعمال ماده 18 شده و کارهای مقدماتی آن نیز انجام شده است. پذیرفته شدن اعمال ماده 18 مراحل نهایی خود را سپری و در حال حاضر در اختیار معاون قضایی رییس قوه ‌قضاییه است که اگر پذیرفته شود، پرونده برای رسیدگی به شعبه هم‌عرض تجدیدنظر، ارسال خواهد شد.

  وکیل پالیزدار در ادامه ‌اظهار کرد: پالیزدار تا هفته گذشته در بیمارستان بستری بود اما به دلیل انقضای مدت گواهی پزشکی قانونی اواخر هفته گذشته مجددا، به صورت موقت به زندان بازگشت. ما پیگیر موضوع هستیم تا پزشکی قانونی دوباره پالیزدار را به دلیل بیماری که دارد،‌ معاینه و در صورت تشخیص اجازه‌ دهند موکلم برای پیگیری درمان خود در بیمارستان بستری شود.

  وی عدم همکاری و توجه قضات به وضعیت جسمانی پالیزدار را تکذیب کرد و گفت:‌ اگر قضات همکاری و توجه لازم به وضعیت بیماری موکلم را نداشتند، ‌اجازه نمی‌دادند که وی در بیمارستان بستری شود، از این‌رو موافقت قضات با بستری شدن در بیمارستان و پیگیری درمان نشان از توجه آنها به بیماری پالیزدار است.

  اواخر مهرماه سال جاری عباس پالیزدار برای تحمل کیفر مقابل منزل خود بازداشت شد اما به دلیل وضعیت جسمانی و سوابق پزشکی،‌ وی به سازمان پزشکی قانونی اعزام و این سازمان پس از معاینه، گواهی لازم را صادر کرد که بر این اساس قاضی اجرای احکام نیز پس از کسب دستور لازم از دادگاه حسب وظیفه قانونی و با استناد به ماده 291 قانون آیین دادرسی کیفری اجازه معالجه و تحت‌الحفظ در خارج از زندان را صادر کرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.