• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصاد مقاومتی , اقتصادی » رهآورد اقتصاد مقاومتی در تفت باید نمونه و الگو باشد
  کد خبر : 1869703

  رهآورد اقتصاد مقاومتی در تفت باید نمونه و الگو باشد

  رهآورد اقتصاد مقاومتی در تفت باید نمونه و الگو باشدReviewed by Aryan♥ on Jun 22Rating: فرماندار شهرستان تفت ابراز امیدواری کرد؛ ره‌آورد اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، در شهرستان تفت نمونه و الگو باشد. به گزارش  ایران ویج– منطقه یزد، “محمود زارع رشکوییه” در نشست هماهنگی اردوهای طرح هجرت سه در این شهرستان با اشاره به…

  رهآورد اقتصاد مقاومتی در تفت باید نمونه و الگو باشدReviewed by Aryan♥ on Jun 22Rating:

  ۳۵۸۰۵

  فرماندار شهرستان تفت ابراز امیدواری کرد؛ ره‌آورد اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، در شهرستان تفت نمونه و الگو باشد.

  به گزارش  ایران ویج– منطقه یزد، “محمود زارع رشکوییه” در نشست هماهنگی اردوهای طرح هجرت سه در این شهرستان با اشاره به اهمیت برنامه‌های بسیج سازندگی، گفت: این نهاد مقدس گام‌های ارزنده و قابل قبولی را در مسیر محرومیت‌زدایی و کمک به اقشار آسیب‌پذیر جامعه برداشته و امیدواریم در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سال “اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل” نامگذاری شده است، این فعالیت‌های موثر و سودمند با شتاب بیشتری تداوم یابد.

  وی ابراز امیدواری کرد که با مشارکت همه بخش‌ها و دستگاه‌ها، رهآورد اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، در شهرستان تفت نمونه و الگویی برای سایرین باشد.

  زارع بر بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌های شهرستان برای تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و گفت: توجه به توسعه کشت‌های دارویی و کم آبخواه و تغییر الگوی کشت با توجه به وضعیت آبی شهرستان، نگاه ویژه به مناطق محروم و تلاش جهادی برای زدودن چهره محرومیت از این مناطق، استفاده از ظرفیت عظیم بسیجیان سرافراز در مسیر کمک به مردم عزیز مناطق محروم و روستاییان سختکوش، از جمله اولویت‌هایی است که در اردوهای طرح هجرت سه باید مدنظر باشد.

  وی همچنین در این رابطه مشارکت دادن دانش آموزان در عرصه اردوهای جهادی، توجه به پیگیری مسائل و نیازهای بهداشت و سلامت و درمان مردم عزیز نواحی کم برخوردار و توجه ویژه به اجرایی کردن طرح‌های اقتصاد مقاومتی را خواستار شد.

  زارع خدمت به مردم محروم و مستضعف را امری خداپسندانه و دارای اجر عظیم معنوی برشمرد و خواستار توجه به جنبه‌های معنوی اردوهای جهادی و ترویج این فرهنگ در میان نوجوانان و جوانان شد.

  فرماندار بر برگزاری منظم نشست‌های هماهنگی اردوهای طرح هجرت سه تاکید کرد و گفت: همه دستگاه‌ها باید در اجرای درست و سازنده این برنامه‌ها مشارکت داشته باشند تا شاهد نتایج مطلوب و شایسته‌ای از این اردوها باشیم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.