• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » برای نجات آمریکا به ایران هواپیما بفروشید
  کد خبر : 1869572

  برای نجات آمریکا به ایران هواپیما بفروشید

  برای نجات آمریکا به ایران هواپیما بفروشیدReviewed by Aryan♥ on Jun 22Rating: به هر حال اکنون باید به بوئینگ این اجازه داده شود تا با ایران برای نجات روابط بیشتر و ایجاد اشتغال در آمریکا، وارد معامله شود. وب سایت شبکه آمریکایی” ای بی سی ۱۰” در گزارشی به نهایی شدن قرارداد فروش هواپیماهای بوئینگ…

  برای نجات آمریکا به ایران هواپیما بفروشیدReviewed by Aryan♥ on Jun 22Rating:
  ۳۳۶۰۳۱۰۲۵۹۵
  به هر حال اکنون باید به بوئینگ این اجازه داده شود تا با ایران برای نجات روابط بیشتر و ایجاد اشتغال در آمریکا، وارد معامله شود.
  وب سایت شبکه آمریکایی” ای بی سی ۱۰” در گزارشی به نهایی شدن قرارداد فروش هواپیماهای بوئینگ به تهران و اهمیت تجارت با ایران اشاره کرد. این وب سایت آمریکایی در مقاله ای با عنوان “نظر ما این است: اجازه دهید بوئینگ به ایران هواپیما بفروشد” نوشت: توافق هسته ای سال گذشته بین ایران و آمریکا برای رفع تحریم های ایران در قبال توقف برنامه هسته ای ایران همچنان موافق و مخالف های زیادی دارد.

  ای بی سی ۱۰ در ادامه افزود: «در یکی از آخرین جنبه های اقتصادی توافق هسته ای، اکنون اتفاق مهمی در حال رخ دادن است. اکنون پای ایرانی با بازار مصرف کننده عظیم در میان است. ایرانی که منابع نفتی زیادی دارد. باید گفت هم اکنون ایران به خاطر چندین سال تحریم، نفت زیادی را برای فروش دارد. تخمین ها حاکی از این است که ایران ۱۵۷ میلیون بشکه نفت خام را ذخیره کرده است که این نفت می تواند به قیمت بنزین در پمپ بنزین های آمریکا بسیار کمک کند. از طرفی بازار ایران برای فروش انواع ماشین آلات گرفته تا انواع تلفن همراه هوشمند، مناسب است.»

  ای بی سی ۱۰ در ادامه افزود: «باید پرسید که چرا ما نباید دوست داشته باشیم که هواپیماهای خود را به ایران فروشیم. در حالی که ایران اکنون خواهان خرید تعداد زیادی از هواپیماهای ماست. اکنون کشور های اروپایی نیز در تلاش هستند که خود را به درهای اقتصادی ایران برسانند. اکنون اگر مقامات آمریکایی اجازه فروش هواپیماهای بوئینگ را به ایران ندهند، ایران به سادگی به سراغ شرکت ایرباس خواهد رفت.»

  این وب سایت آمریکایی افزود: «مخالفان فروش هواپیمای بوئینگ به ایران بر این باورند که ایران از این هواپیماها در زمینه حمایت از تروریسم استفاده خواهد کرد و چون ایران ایر یک شرکت دولتی است، ایران در آینده از این هواپیماها برای حمل سلاح نیز استفاده خواهد کرد.»

  ای بی سی ۱۰ در پایان نوشت: «باید گفت این نظریه کمی کوتاه بینانه می باشد. زیرا ایران برای حمل سلاح نیازی به استفاده از این هواپیماهای مسافربری و پر مصرف و پر هزینه ندارد و ایران برای حمل سلاح هواپیماهای بدون صندلی زیادی دارد. به هر حال اکنون باید به بوئینگ این اجازه داده شود تا با ایران برای نجات روابط بیشتر و ایجاد اشتغال در آمریکا، وارد معامله شود.»

  ۰۱
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.