• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » کدام هواپیمای بویینگ در آسمان ایران پرواز می کند؟
  کد خبر : 1869282

  کدام هواپیمای بویینگ در آسمان ایران پرواز می کند؟

  کدام هواپیمای بویینگ در آسمان ایران پرواز می کند؟Reviewed by Aryan♥ on Jun 21Rating: سرانجام در پی صدور مجوزهای لازم تفاهم‌نامه خرید هواپیما بین هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” و کمپانی بوئینگ امضا شد. در پی اعلام رسمی تاریخ اجرای توافق مذاکرات ۵+۱ موسوم به برجام ، اقدامات گسترده ای از طرف کمپانی های بزرگ…

  کدام هواپیمای بویینگ در آسمان ایران پرواز می کند؟Reviewed by Aryan♥ on Jun 21Rating:
  ۴۷۲۴۰۵۱_۶۰۱
  سرانجام در پی صدور مجوزهای لازم تفاهم‌نامه خرید هواپیما بین هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” و کمپانی بوئینگ امضا شد.
  در پی اعلام رسمی تاریخ اجرای توافق مذاکرات ۵+۱ موسوم به برجام ، اقدامات گسترده ای از طرف کمپانی های بزرگ سازنده هواپیما برای حضور فعال در بازار ایران و همزمان اراده  جدی از طرف مدیریت ارشد وزارت راه و شهر سازی در جهت بازسازی ناوگان هوایی کشور صورت پذیرفت.
  بر اساس این گزارش “هما” در این بین پس از سفر نمایندگان کمپانی بوئینگ به ایران و چند دور مذاکره سرانجام در خرداد ماه سال جاری تفاهم نامه‌ای بین شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” و کمپانی بوئینگ به امضا رسید.
  در این تفاهم نامه مقرر شده است در صورت اخذ مجوز های لازم توسط دو طرف ، تعدادی هواپیما  بویینگ عموما از خانواده  ۷۳۷ نسل جدید و مدل های ۳۰۰ERو ۹۰۰ از سری بوئینگ ۷۷۷ توسط هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” به صورت اجاره به شرط تملیک خریداری شود.
  شایان ذکر است نهایی شدن این قرارداد و اجرایی بودن آن منوط به اخذ مجوزهای نهایی از سوی دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت آمریکا خواهد بود.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.