• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر » (تصاویر) از موزه آشغال تا موزه ی ملی سس خردل در عجیب ترین موزه ها
  کد خبر : 1869142

  (تصاویر) از موزه آشغال تا موزه ی ملی سس خردل در عجیب ترین موزه ها

  (تصاویر) از موزه آشغال تا موزه ی ملی سس خردل در عجیب ترین موزه هاReviewed by Iranvij-1 on Jun 21Rating: شاید اینگونه به نظر برسد که موزه مکانی است برای به نمایش درآوردن هنر های متعالی، تاریخ، اشیای باستانی و قدیمی و بسیاری چیزهای دیگر، ولی اگر موزه دارانی تصمیم بگیرند موضوعات دیگر را پوشش…

  (تصاویر) از موزه آشغال تا موزه ی ملی سس خردل در عجیب ترین موزه هاReviewed by Iranvij-1 on Jun 21Rating:

  شاید اینگونه به نظر برسد که موزه مکانی است برای به نمایش درآوردن هنر های متعالی، تاریخ، اشیای باستانی و قدیمی و بسیاری چیزهای دیگر، ولی اگر موزه دارانی تصمیم بگیرند موضوعات دیگر را پوشش دهند چه اتفاقی می افتد؟ در اینجا نگاه می اندازیم به همین موزه های عجیب در ایالات متحده ی آمریکا.

  شاید اینگونه به نظر برسد که موزه مکانی است برای به نمایش درآوردن هنر های متعالی، تاریخ، اشیای باستانی و قدیمی و بسیاری چیزهای دیگر، ولی اگر موزه دارانی تصمیم بگیرند موضوعات دیگر را پوشش دهند چه اتفاقی می افتد؟ در اینجا نگاه می اندازیم به همین موزه های عجیب در ایالات متحده ی آمریکا.

  ۱- موزه ی هنرهای زشت:

  اسم این موزه که در مقابل موزه ی هنرهای زیبا قرار گرفته است انتقام آثار هنری شکست خورده را از آثار هنری موفق گرفته است وباعث شده این آثار هم بالاخره از انبارها خارج شده ودر معرض دید همگان قرار بگیرد. البته احتمالا دیدن این آثار خنده های زیادی رابه همراه بیاورد.این موزه در ماساچوست واقع شده است.

  ۲۹
  ۲- موزه ی آشغال:

  این موزه که در هارتفورد کانکتیکات واقع شده است هنر بازیافت و نوع دیگر دیدن زباله ها را به بازدید کنندگان خود آموزش می دهد. مطمئنا با دیدن مجسمه ها و آثار دیگر که در این موزه به نمایش در می آید با خود فکر خواهید کرد که جامعه باید با زباله هایشان جور دیگر برخورد کنند.

  ۳۰
  ۳- موزه ی مو:

  این موزه یک موزه ی خصوصی است که توسط خانم لیلا کوهون در میسوری تاسیس شده است. این خانم که سابق بر این یک آرایشگر بوده است با جمع آوری هر گونه مویی که به دستش رسیده توانسته این موزه ی عجیب را برپا کند. این مجموعه شامل موهای آدم های معمولی، هنرمندان معروف و حتی موهایی از قرن ۱۹ می شود.

  ۳۱
  ۵- موزه ی یو-یو و فرفره:

  این موزه که در ویسکونزین واقع شده شامل ۲۰۰۰ نمونه یو- یو و فرفره می شود و با دستان باز پذیرای ورود کودکان و بزرگترهایی است که هنوز عاشق اسباب بازی های ساده ی قدیمی اند. اسباب بازی هایی که سال هاست با کودکان سراسر دنیا همراه بوده اند. خوبی این موزه آن است که علاوه بر بازدید از آن می توانید با اشیای داخل آن بازی هم بکنید.

  ۳۲
  ۶- موزه ی ملی سس خردل:

  اگر از طرفداران سس خردل نیستید که اوضاعتان مشخص است به این موزه نروید، ولی اگر از عشاق این سس تند هستید هر جور شده به این موزه با بیش از ۵۰۰۰ شیشه سس خردل از سراسر دنیا یک سر بزنید. شیرین، تند، قهوه ای، زرد، دانه دار و… هر مدلی که بخواهید در این موزه پیدا می شود. نگران مزه کردن این سس ها هم نباشید مسئولین موزه ی از تمام این سس ها نمونه برای مزه مزه کردن شما در ختیارتان می گذارند.

  ۳۳
  ۷- موزه ی رولر اسکیت:

  موزه ی ملی رولر اسکیت واقع در لینکولن نبراسکا به افتخار سرگرمی تاسیس شده است. این موزه که شامل انواع و اقسام رولر اسکیت می شود یک جفت رولر اسکیت از سال ۱۸۱۹ را در خود جای داده است.

  ۳۴
  ۸- موزه ی نمک پاش:

  تعداد افرادی که در تمام دنیا علاقه ی شدید به جمع کردن نمک پاش ها و فلفل پاش های مختلف دارند بسیار زیاد است. ولی به نظر می رسد صاحب این موزه در تنسی بیشتر از همه به این کار علاقه داشته که توانسته بیش از ۲۰۰۰۰ نمک پاش مختلف را از سراسر دنیا و حتی از زمان های مختلف تاریخی دور هم جمع کند.

  ۳۵

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.