• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » دلواپسان قیافه حق به جانب گرفته‌اند!
  کد خبر : 1869129

  دلواپسان قیافه حق به جانب گرفته‌اند!

  دلواپسان قیافه حق به جانب گرفته‌اند!Reviewed by Aryan♥ on Jun 21Rating: این روزها موضوع فیش حقوقی تبدیل به بهانه‌ای در دست مخالفان دولت یازدهم شده است که می‌خواهند با طرح این موضوع و به زعم خودشان افشاگری درباره آن تا آنجا که در توان دارند مانع از موفقیت روحانی در انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم شوند اما…

  دلواپسان قیافه حق به جانب گرفته‌اند!Reviewed by Aryan♥ on Jun 21Rating:

  IMG17194974

  این روزها موضوع فیش حقوقی تبدیل به بهانه‌ای در دست مخالفان دولت یازدهم شده است که می‌خواهند با طرح این موضوع و به زعم خودشان افشاگری درباره آن تا آنجا که در توان دارند مانع از موفقیت روحانی در انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم شوند اما غافل هستند که نخستین افشاگری درباره حقوق های بالا از سوی یکی از مدیران دولت یازدهم صورت گرفته و ظاهرا دلواپسان در آن روز در خواب بودند که امروز یک پرونده را که از سوی دولت گشوده شده بود به عنوان دستاورد خودشان مطرح می‌کنند.

  اشرفی اصفهانی درباره انتشار فیش‌های حقوقی مدیران دولتی اظهار کرد: سابقه این قضیه مربوط به دولت‌های قبل بوده است. اما نمی‌دانم که دقیقا از چه دولتی این روند آغاز شد، اما خود آقای روحانی و معاون اول ایشان به‌شدت پیگیر این قضیه هستند.

  این روزها موضوع فیش حقوقی تبدیل به بهانه‌ای در دست مخالفان دولت یازدهم شده است که می‌خواهند با طرح این موضوع و به زعم خودشان افشاگری درباره آن تا آنجا که در توان دارند مانع از موفقیت روحانی در انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم شوند اما غافل هستند که نخستین افشاگری درباره حقوق های بالا از سوی یکی از مدیران دولت یازدهم صورت گرفته و ظاهرا دلواپسان در آن روز در خواب بودند که امروز یک پرونده را که از سوی دولت گشوده شده بود به عنوان دستاورد خودشان مطرح می‌کنند.

  ماجرا این است که دیروز عضو هیات نظارت و تجدید نظر تخلفات اداری نهاد ریاست‌جمهوری با بیان اینکه بنده یک سال پیش یک نمونه از این موارد را افشا کردم، گفت: بنده در یکی از مصاحبه هایم در سال گذشته به حقوق یکی از مدیرانی که در حال حاضر از خدمت منفصل شده است اشاره کردم و مبلغ حقوق دریافتی این فرد را که ماهانه ۶۰ میلیون تومان بود افشا کردم. اما بعد از آن این مساله برای من مشکل‌سازشد. حجت‌الاسلام اشرفی اصفهانی در پاسخ به این پرسش که این حقوق‌ها به چه نحو و از چه راهی به این افراد پرداخت می‌شود، اظهار کرد: این حقوق‌ها به اشکال گوناگونی مانند حق ماموریت‌هایی که مدیران برای سفرهای داخلی و خارجی شان در نظر می‌گیرند وجود دارد. این افراد ممکن است حقوق‌هایشان آنقدر بالا نباشد اما فوق‌العاده‌ها و حق ماموریت‌هایی برای خودشان منظور می‌کنند که جمع همه اینها در آخر ماه رقم بالایی می‌شود. دور زدن قانون به این شکل خود بی‌قانونی است و این موارد وجاهت قانونی ندارد.

  رئیس‌جمهور و جهانگیری پیگیری می‌کنند

  اشرفی اصفهانی درباره انتشار فیش‌های حقوقی مدیران دولتی اظهار کرد: سابقه این قضیه مربوط به دولت‌های قبل بوده است. اما نمی‌دانم که دقیقا از چه دولتی این روند آغاز شد، اما خود آقای روحانی و معاون اول ایشان به‌شدت پیگیر این قضیه هستند. وی ادامه داد: کسانی حتی بازنشسته هم شده‌اند ولی هنوز حقوق‌های بالایی می‌گیرند که باید این موضوع تعدیل و با آنها برخورد شود. وی با تاکید کرد: اطلاع دارم که شخص رئیس‌جمهور و آقای جهانگیری به صورت جدی پیگیری می‌کنند که از سطح کارمند متوسط تا بالا در وزارتخانه‌ها و ادارات دولتی دریافتی‌های مدیران و حقوق بگیران را بررسی کنند و ببینند که در اساس پرداخت این حقوق‌ها تا چه اندازه است و آیا چنین چیزی قابل پذیرش است یا خیر؟! اشرفی اصفهانی در ادامه درباره هدف و نیت انتشار‌کنندگان آن فیش‌ها گفت: از طرف دیگر کسانی که به این شکل، فیش‌ها حقوقی مدیران را منتشر می‌کنند از این کارشان هدف دارند و هدفشان برخورد و تضعیف دولت است. وی ادامه داد: اگرچه دقیقا از منشأ این فضاسازی‌ها خبری ندارم، اما به طور کلی پیداست که این فضا‌سازی‌ها از کجا و کدام جریان آب می‌خورد. بالاخره سال آخر دوره اول ریاست‌جمهوری آقای روحانی است و مخالفان می‌خواهند در این یک سالی که تا انتخابات ریاست‌جمهوری ۹۶ باقی مانده است با آلوده کردن فضا، ذهنیت مردم را نسبت به دولت خراب و آنها را به سمت دیگری منحرف کنند. وی افزود: اساسا نیازی به این صحبت‌ها نیست. کاملا مشخص است که این تحرکات با چه هدفی و از کجا نشات می‌گیرد. وی در پاسخ به این سوال که چرا دولت موضع‌گیری صریحی درباره این فضاسازی‌ها نمی‌کند گفت: عملا دولت در این مساله وارد شده است. ولی شاید مصلحت نباشد که افشا کنند. ممکن است که آبروی بعضی از افراد در گرو این مسائل باشد و دولت نتواند همه‌چیز را منتشر کند. اشرفی اصفهانی همچنین در پایان درباره خبری که چند روز پیش از طرف وکیل یکی از مسئولان دولت سابق مبنی بر محکوم شدنشان در دادگاه منتشر شد، اظهار کرد: درباره این قضیه بنده فعلا صحبت نمی‌کنم اما در چند روز آینده جواب این آقایان را خواهم داد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.