• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » لاریجانی: حاکمان بحرین باید از سرنوشت شاه ایران درس بگیرند
  کد خبر : 1869087

  لاریجانی: حاکمان بحرین باید از سرنوشت شاه ایران درس بگیرند

  لاریجانی: حاکمان بحرین باید از سرنوشت شاه ایران درس بگیرندReviewed by Aryan♥ on Jun 21Rating: رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به سلب تابعیت حکومت بحرین از شیخ عیسی قاسم گفت: حاکمان بحرین باید از سرنوشت شاه ایران درس بگیرند و بدانند که آنها یک هزارم شاه ایران هم عده و عده ندارند. به گزارش…

  لاریجانی: حاکمان بحرین باید از سرنوشت شاه ایران درس بگیرندReviewed by Aryan♥ on Jun 21Rating:

  لاریجانی
  رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به سلب تابعیت حکومت بحرین از شیخ عیسی قاسم گفت: حاکمان بحرین باید از سرنوشت شاه ایران درس بگیرند و بدانند که آنها یک هزارم شاه ایران هم عده و عده ندارند.

  به گزارش ایران ویج، علی لاریجانی در نطق پیش از دستور خود در صحن علنی مجلس (یکم تیرماه ۹۵) گفت: یکی از حوادث تاسف‌آور که روز گذشته در میان کارزار پرآشوب جریان تروریسم منطقه توجه همگان را به خود جلب کرد اقدام ناشیانه و ماجراجویانه رژیم بحرین در مورد عالم بزرگوار دینی آیت‌الله شیخ عیسی قاسم بود که سردمداران بحرین تصور کردند با لغو تابعیت این مرد بزرگ می‌توانند بحران سیاسی داخلی خود را به سوی آرامش سوق دهند.

  وی افزود: البته این اقدام را باید در زنجیره‌ای از رفتارهای سبک‌سرانه این رژیم ارزیابی دقیق کرد که از طرفی حاکمیت خود را زیر سلطه پایگاه نظامی غربی و همچنین دخالت تانک‌های یک کشور عربی به ذلت کشاندند و تمامی نیروهای آزادی‌خواه را که به صورت مسالمت‌آمیز می‌خواستند اعتراضات دموکراتیک خود را ظهور دهند به زندان افکندند. من‌جمله شیخ سلمان عالم دیگر دینی بحرین.

  رئیس مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: همچنین رجال سیاسی را سرکوب کردند به اموال مسلمانان و وجوهات شرعی مردم دستبرد زدند و عده زیادی از مردم به ویژه جوانان را به خاک و خون کشیدند و سلب تابعیت از شیخ عیسی قاسم نیز حلقه جدیدی از این سری اقدامات است که همگی ضد انسانی است.

  لاریجانی اظهار داشت: این اقدام رژیم بحرین یادآور یاوه‌گویی های شاه نگون‌بخت ایران است که می‌گفت هرکه داخل در حزب رستاخیز نشود از تابعیت ایران باید خارج شود و همین درشت‌گویی‌ها سلطنت او را واژگون کرد.سلطنت آل‌خلیفه نیز باید به این سابقه تاریخی به دقت بنگرد که آنها یک هزارم شاه ایران عده و عده ندارند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.