• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , توریسم و گردشگری , مناطق دیدنی جهان » چین، قطب گردشگری هیجان و هراس می‎شود+عکس
  کد خبر : 1868277

  چین، قطب گردشگری هیجان و هراس می‎شود+عکس

  چین، قطب گردشگری هیجان و هراس می‎شود+عکسReviewed by Iranvij-1 on Jun 18Rating: قرار است مرتفع ترین پل شیشه ای جهان در چین ساخته شود. همان پلی که ۴۰۰ متر از سطح زمین ارتفاع دارد و با ۳۷۰ متر طول، دو طرف یک دره را به هم وصل می کند. متمایزسازی مقاصد گردشگری نه کار دشواری…

  چین، قطب گردشگری هیجان و هراس می‎شود+عکسReviewed by Iranvij-1 on Jun 18Rating:

  قرار است مرتفع ترین پل شیشه ای جهان در چین ساخته شود. همان پلی که ۴۰۰ متر از سطح زمین ارتفاع دارد و با ۳۷۰ متر طول، دو طرف یک دره را به هم وصل می کند.

  متمایزسازی مقاصد گردشگری نه کار دشواری است و نه پرهزینه؛ البته اگر به اندازه کافی از خلاقیت و شم اقتصادی بهره برده باشید. می توان به آسانی گردشگران را به وجود آورد. برای این کار، بر مشاهده یک گونه نسبتا نادر گیاهی یا جانوری تاکید کنید یا حتی روشی جدید برای نزدیک شدن به آنها بیابید. حتی می توانید به معرفی کارهای ساده ای مانند نحوه نان در یک روستای قدیمی بپردازید. با این حال، به نظر نمی رسد که چینی ها بخواهند برای جذب گردشگران از راه های ساده و کم هزینه استفاده کنند.

  آنها دوست دارند متمایزسازی را با صرف هزینه های هنگفت و تکیه بر روش های بسیار خاص انجام دهند. سال گذشته حتما شما هم شنیدید که قرار است مرتفع ترین پل شیشه ای جهان در چین ساخته شود. همان پلی که ۴۰۰ متر از سطح زمین ارتفاع دارد و با ۳۷۰ متر طول، دو طرف یک دره را به هم وصل می کند. همچنین گفته شده بود که قرار است یک طناب برای بانجی جامپینگ در میان آن نصب شود که از بزرگترین بانجی جامپینگ جهان (با ۲۳۳ متر) ۶۰ متر طول بیشتری دارد.

  این پل معروف که سال گذشته در رسانه های اجتماعی سراسر جهان، سر و صدای زیادی به پا کرد، قرار بود در همین روزها به اتمام رسیده و افتتاح شود اما خبرها نشان می دهد که تغییراتی در برنامه صورت گرفته است. بلندپروازی چینی ها باعث شده که پل چند ماه دیرتر بازگشایی شود اما به جای یک طناب بانجی جامپینگ، ۳ طناب در مرکز آن نصب خواهد شد. به این صورت، این پل به تنهایی ۲ جاذبه بسیار متمایز جهانی برای چین به ارمغان خواهد آورد و صف متقاضیان هیجان و هراس بانجی جامپینگ هم کوتاه تر خواهد شد.

  ۵۶
  ۵۷

  ۵۹

  ۶۰

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.