• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » کاهش یکساله غیبت در طرح جریمه غیبت سربازی
  کد خبر : 1868267

  کاهش یکساله غیبت در طرح جریمه غیبت سربازی

  کاهش یکساله غیبت در طرح جریمه غیبت سربازیReviewed by Iranvij-1 on Jun 18Rating: جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح از کاهش یکساله مدت زمان ثبت نام در طرح جریمه غیبت سربازی و همچنین تشدید برخورد با مشمولان غایب خبرداد. سردار موسی کمالی جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در گفت‌وگو در…

  کاهش یکساله غیبت در طرح جریمه غیبت سربازیReviewed by Iranvij-1 on Jun 18Rating:

  ۵۳

  جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح از کاهش یکساله مدت زمان ثبت نام در طرح جریمه غیبت سربازی و همچنین تشدید برخورد با مشمولان غایب خبرداد.

  سردار موسی کمالی جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در گفت‌وگو در مورد کاهش مدت زمان غیبت سربازی مشمول طرح پرداخت جریمه اظهارداشت: طبق ابلاغیه قبلی، کسانی که تا پایان سال ۹۴، هشت سال غیبت از سربازی داشتند در شمول طرح جریمه ریالی خدمت سربازی قرار می‌گرفتند.

  جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: برابر ابلاغیه جدید افرادی که تا پایان سال ۹۵، هشت سال غیبت از سربازی داشته باشند، می‌توانند با پرداخت جریمه از خدمت سربازی معاف شوند یعنی کسانی که تا امروز ۷ سال و چند ماه غیبت دارند و تا پایان سال، مدت غیبت از سربازی‌شان ۸ سال می‌شود می‌توانند در این طرح ثبت نام کنند.

  این مقام ارشد ستاد کل به ثبت نام ۱۰ هزار مشمول غایب از تاریخ یک خردادماه سال جاری در طرح جریمه ریالی مشمولان غایب خبرداد و گفت: برخورد با مشمولان غایب با ۳ روش با شدت در دستور کار است.

  سردار کمالی تصریح کرد: طبق ماده ۵۸ مکرر، شناسایی و دستگیری مشمولان غایب امسال تشدید می‌شود که جزئیات آن به زودی اعلام می‌شود.

  وی افزود: محدودیت و محرومیتهای اجتماعی در رابطه با اجرای ماده ۱۰ قانون وظیفه عمومی در رابطه با مشمول غایب اعمال می‌شود؛ به طور مثال در بحث تعویض گواهینامه، باید وضعیت نظام وظیفه شخص مشخص شود در غیر این صورت شناسایی و دستگیر خواهد شد.

  جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح به اجرای ماده ۶۳ مکرر در خصوص برخورد با مشمولان غایب پرداخت و گفت: شرکت‌ها، کارگاه‌ها، بنگاه‌ها و … که مشمولان غایب را به کارگیری می‌کنند شناسایی شده و به مراجع قضایی معرفی خواهند شد و باید برای هر سرباز جریمه ۵ میلیون تومانی بپردازد.

  وی افزود: اگر این کارگاه‌ها و شرکت‌ها برای بار دوم و بیشتر این تخلف را انجام دهند به ازای هر سرباز باید هزینه ۳ نفر را به عنوان جریمه بپردازند.

  سردار کمالی به برطرف شدن یکسری ابهامات و مشکلات در پلیس+۱۰ اشاره و خاطرنشان کرد: جزئیات بیشتر بحث تقسیط جریمه خدمت سربازی و همچنین تشدید مجازات مشمولان غایب در روزهای آتی اعلام خواهد شد.

  مرجع : خبرگزاری فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.