• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » ورود همیاران پلیس برای گزارش «گروه‌های مدلینگ»
  کد خبر : 1867758

  ورود همیاران پلیس برای گزارش «گروه‌های مدلینگ»

  ورود همیاران پلیس برای گزارش «گروه‌های مدلینگ»Reviewed by Iranvij-1 on Jun 16Rating:   سرهنگ خلیلی معاون اجتماعی پلیس فتا اظهار داشت: چند ماه بعد از هشدار مرکز بررسی جرایم سازمان یافته سایبری و برخوردهای قوه قضائیه با مراکز فعال در عرصه مدلینگ به ویژه آتلیه های عکاسی متخلف، آرایشگاههای عروس و مزون های لباس و…

  ورود همیاران پلیس برای گزارش «گروه‌های مدلینگ»Reviewed by Iranvij-1 on Jun 16Rating:
   ۳۸
  سرهنگ خلیلی معاون اجتماعی پلیس فتا اظهار داشت: چند ماه بعد از هشدار مرکز بررسی جرایم سازمان یافته سایبری و برخوردهای قوه قضائیه با مراکز فعال در عرصه مدلینگ به ویژه آتلیه های عکاسی متخلف، آرایشگاههای عروس و مزون های لباس و گردانندگان صفحات مدلینگ در شبکه اینستاگرام، فعالیت این گروهها و شبکه های فعال در زمینه مدلینگ به شدت کاهش یافته اما همچنان به صورت زیر پوستی و غیر مستقیم فعالیت در زمینه مدلینگ در حال انجام است.

  وی تاکید کرد: پلیس فتا بر حسب وظیفه قانونی خود سایت ها و صفحات اینستاگرامی متخلف در زمینه مدلینگ را رصد، شناسایی و برای برخورد قضایی به قوه قضائیه معرفی می‌کند. با اینحال در مواردی که گردانندگان صفحات مدلینگ با اسامی غیر مرتبط دست به ایجاد صفحه کنند که در این خصوص نیز همیاران پلیس برای گزارش گروه‌های مدلینگ فعال شده اند و از گزارش‌های مردمی نیز استفاده می‌شود.

  معاون اجتماعی پلیس فتا در خصوص شیوه‌های جدید جذب دختران و پسران به عرصه مدلینگ نیز گفت: تبلیغات برخی از این مراکز به صورت غیر مستقیم و در حد مانکن لباس صورت می‌گیرد و سودجویان از این طریق اقدام به جذب افراد در عرصه مدلینگ می‌کنند.

  وی اضافه کرد: با این شیوه، افراد متقاضی تنها برای نمایش یک مدل لباس، شال یا ساپورت وارد سیستم باندی این مراکز زیرزمینی و غیرقانونی می‌شوند و پس از مدتی با تطمیع فرد و دادن پیشنهادهای مالی بهتر، او را به سمت فعالیت حرفه‌ای و مبتذل در عرصه مدلینگ هدایت می‌کنند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.