• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , دکوراسیون , دکوراسیون منزل , سبک زندگی » دکوراسیون داخلی خانه تان را به رنگ خرداد ۱۳۹۵ ( ژوئن ۲۰۱۶ ) بچینید!!
  کد خبر : 1867460

  دکوراسیون داخلی خانه تان را به رنگ خرداد ۱۳۹۵ ( ژوئن ۲۰۱۶ ) بچینید!!

  دکوراسیون داخلی خانه تان را به رنگ خرداد ۱۳۹۵ ( ژوئن ۲۰۱۶ ) بچینید!!Reviewed by Iranvij-1 on Jun 15Rating: سبز یکی از بهترین رنگ های بهاری برای یک دکوراسیون آرام و رنگی است. به شما پیشنهاد می کنیم دکوراسیون خانه تان را به رنگ سبز، رنگ خرداد ماه ۱۳۹۵ ( ژوئن ۲۰۱۶ ) بچینید. رنگ…

  دکوراسیون داخلی خانه تان را به رنگ خرداد ۱۳۹۵ ( ژوئن ۲۰۱۶ ) بچینید!!Reviewed by Iranvij-1 on Jun 15Rating:

  سبز یکی از بهترین رنگ های بهاری برای یک دکوراسیون آرام و رنگی است. به شما پیشنهاد می کنیم دکوراسیون خانه تان را به رنگ سبز، رنگ خرداد ماه ۱۳۹۵ ( ژوئن ۲۰۱۶ ) بچینید.

  رنگ منتخب ماه ژوئن ۲۰۱۶ برای دکوراسیون داخلی : سبز در همه طیف ها

  ۲

  دیوار اتاق خواب تان را سبز رنگ کنید

  برای این کار کافی است برای دیوار اتاق خواب تان کاغذ دیواری سبز رنگ انتخاب کنید. برای تزیین بیشتر روی میز کنار تخت تان یک گلدان چینی سفید با گلهای سبز رنگ و دو جاشمعی شیشه ای سبز رنگ انتخاب کنید.

  ۳

  رای میز آشپزخانه تان رنگ سبز روشن را انتخاب کنید

  اگر آشپزخانه تان فضای بزرگی دارد ، برای وسط آشپزخانه تان یک میز چوبی سفید رنگ انتخاب کنید. برای اضافه کردن رنگ به این آشپزخانه کافی است پایه ها و بدنه میز آشپزخانه تان را سبز کنید.

  ۴

  یک ایده دیگر برای رنگی کردن آشپزخانه

  این ایده بهترین ایده ها برای اضافه کردن رنگ به آشپزخانه های کوچک است. برای این کار فقط یکی از دیوارهای آشپزخانه را رنگ آمیزی کنید. چون می خواهید از طیف رنگ سبز استفاده کنید بهترین رنگ، رنگ سبز روشن است.

  اگر می خواهید بیشتر بدانید : دکوراسیون داخلی خانه تان را به رنگ فروردین ۱۳۹۵ ( آوریل ۲۰۱۶ ) بچینید!!

   

  ۵

  سبز تیره با رنگ قهوه ای ترکیب کنید

  اگر وسایل اتاق نشیمن شما مانند میز و تزیینات دیوار به رنگ قهوه ای هستند به شما پیشنهاد می کنیم از رنگ سبز تیره استفاده کنید.  زمانی که دیوار اتاق شما سبز تیره باشد و روی آن از تزئینات قهوه ای طلایی استفاده کنید، جلوه خاصی به اتاق نشیمن تان خواهد داد.

  ۶

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.