• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اینترنت و ای تی » یک‌پنجم رایانه‌های جهان مبتنی بر ویندوز ۱۰
  کد خبر : 1867317

  یک‌پنجم رایانه‌های جهان مبتنی بر ویندوز ۱۰

  یک‌پنجم رایانه‌های جهان مبتنی بر ویندوز ۱۰Reviewed by Aryan♥ on Jun 14Rating: این تحقیقات نشان داد طی شش ماه گذشته میزان استفاده از ویندوز ۷ در گستره جهانی ۴ درصد کاهش یافته است. نتایج حاصل از گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد تلاش‌های بی‌وقفه مایکروسافت برای ارتقا سیستم عامل رایانه‌های قدیمی به ویندوز ۱۰ کارساز بوده و…

  یک‌پنجم رایانه‌های جهان مبتنی بر ویندوز ۱۰Reviewed by Aryan♥ on Jun 14Rating:

  windows 10 (2)

  این تحقیقات نشان داد طی شش ماه گذشته میزان استفاده از ویندوز ۷ در گستره جهانی ۴ درصد کاهش یافته است.

  نتایج حاصل از گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد تلاش‌های بی‌وقفه مایکروسافت برای ارتقا سیستم عامل رایانه‌های قدیمی به ویندوز ۱۰ کارساز بوده و با استقبال کاربران مواجه شده است.

  این نتیجه بر اساس دو بررسی مجزا که در طرح تحلیل باز دولت آمریکا انجام شد، منتشر شده است. این دو بررسی در آژانس‌های دولتی StatCounter Global Stats و «برنامه تحلیل دیجیتالی دولت آمریکا» انجام شدند.

  مرکز تحقیقاتی Net Applications نیز در یک مطالعه مجزا بین ماه‌های مارس تا مه ۲۰۱۶ وضعیت ویندوز ۱۰ در بازار جهانی را بررسی کرد و در پایان متوجه شد محبوبیت این پلتفرم همچنان در حال افزایش است.

  این طور که بررسی‌ها Net Applications نشان داد، در نوامبر ۲۰۱۵ حدود ۹.۸ درصد از رایانه‌های جهانی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز ۱۰ فعالیت می‌کردند که این رقم در مه ۲۰۱۶ به ۱۹.۴ درصد رسید.

  مرکز StatCounter نیز در گزارش مجزای خود اعلام کرد نوامبر گذشته ۱۱.۹ درصد از رایانه‌های ویندوزی جهان مبتنی بر آخرین نسخه این پلتفرم فعالیت می‌کردند که این رقم در مه ۲۰۱۶ حدود ۲۳.۶ درصد محاسبه شد.

  این تحقیقات نشان داد طی شش ماه گذشته میزان استفاده از ویندوز ۷ در گستره جهانی ۴ درصد کاهش یافته است و به گفته دو مرکز Net Applications و StatCounter این سیستم عامل هم‌اکنون صاحب ۵۴ و ۵۷ درصد بازار جهانی رایانه‌ها است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.