• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » آزادسازی جاده استراتژیک در جنوب غربی فلوجه
  کد خبر : 1866917

  آزادسازی جاده استراتژیک در جنوب غربی فلوجه

  آزادسازی جاده استراتژیک در جنوب غربی فلوجهReviewed by حمید عبدالرحمن on Jun 13Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از السومریه، سرهنگ فرحان طاهر از فرماندهان لشگر هشتم ارتش عراق گفت: نیروهای پیاده مکانیزه موفق به آزاد سازی روستای الجفه واقع در جاده سریع السیر در شمال غرب فلوجه شدند. وی افزود: داعش متحمل تلفات…

  آزادسازی جاده استراتژیک در جنوب غربی فلوجهReviewed by حمید عبدالرحمن on Jun 13Rating:

  ۲۱۰۱۳۲۶

  به گزارش ایران ویج به نقل از السومریه، سرهنگ فرحان طاهر از فرماندهان لشگر هشتم ارتش عراق گفت: نیروهای پیاده مکانیزه موفق به آزاد سازی روستای الجفه واقع در جاده سریع السیر در شمال غرب فلوجه شدند.

  وی افزود: داعش متحمل تلفات و خسارات سنگینی شده است.نیروی هوایی نقش مهمی در این عملیات ایفا کرد.

  عملیات در الحلابسه

  سرهنگ اورنس محمد العیساوی از فرماندهان تیپ الصمود در عامریه فلوجه گفت: نیروهای عراقی در منطقه الحلابسه عملیات کرده اند و دهها داعشی را به هلاکت رسانده اند.

  وی افزود: عملیات نظامی غافلگیر کننده بود و دشمن بدون درگیری به مرکز فلوجه فرار کرد.در حال حاضر نیروهای عراقی در حال حرکت به سوی پل فلوجه و پل الحدیدی برای تضمین ورود به مرکز شهر از سمت غرب و ملحق شدن به نیروهای دیگر محورها برای گشودن گذرگاههای امن برای تخلیه غیرنظامیان از مناطق خود هستند.

  وزیر دفاع عراق با اف ۱۶ به جنگ داعش رفت

  دفتر رسانه ای خالد العبیدی وزیر دفاع عراق بیان کردند: خالد العبیدی صبح امروز به پایگاه هوایی بلد در جنوب تکریت رفته است.

  این دفتر فیلمی ویدئویی مربوط به پرواز خالد العبیدی با اف۱۶ از پایگاه مذکور را به نمایش گذاشت که گفته می شود العبیدی برای هدف قرار دادن مواضع داعش در فلوجه با این جنگنده پرواز کرده است.

  پیشروی در جنوب شرقی فلوجه

  نیروهای عراقی در حال نبرد با داعش در جنوب شرقی شهر فلوجه و منطقه ای که آنرا به عامریه الفلوجه مرتبط می کند هستند.پیشروی این نیروها درمناطق مذکور سبب می شود که امداد رسانی برای داعش قطع شود.

  سرهنگ محمد خالد از افسران ارتش عراق گفت: نیروهای امنیتی به منطقه نزال که فاصله چندانی با مراکز دولتی در شهر ندارد نزدیک شده اند.نیروهای عراقی موفق به هلاکت ۱۰ داعشی در جریان عملیات در عمق فلوجه شده اند.

  وی از آزاد سازی فلوجه در روزهای آتی خبر داد.

  نبرد سنگین در جنوب فلوجه

  یک منبع وابسته به استان الانبار گفت: نیروهای امنیتی وابسته به نهاد مبارزه با تروریسم و پلیس و ارتش صبح امروز به سوی اهداف جدید در بخش جنوبی شهر فلوجه پیشروی کردند.

  این منبع اعلام کرد: این نیروها با داعش نبرد سنگینی دارند.

  آزاد سازی جاده استراتژیک در جنوب غربی فلوجه

  منابع امنیتی عراقی از آزاد سازی جاده استراتژیکی که منطقه الفلاحات را به تقاطع السلام در جنوب غربی فلوجه مرتبط می کند خبر دادند.

  عبدالحسین سعود سوادی از فرماندهان عملیات الانبار گفت: نیروهای لشگر هشتم ارتش و نیروهای عشایری موفق به آزاد سازی جاده استراتژیکی که مناطق الجفه الاولی و الجفه الثانی و کوی العصری را در بر می گیرد و منطقه الفلاحات را به تقاطع السلام مرتبط می کند، شدند.

  سوادی تاکید کرد: اهمیت جاده ای که ناحیه عامریه الفلوجه را به الصقلاویه و تقاطع السلام و الفلاحات مرتبط می کند، زیاد است.

  وی از نقش بارز نیروی هوایی عاق در آزاد سازی این جاده خبر داد.

  منبع:خبرگزاری مهر

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.