• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , بهداشت و سلامت , توصيه هاي پزشکي » با جوشاندن مکرر آب سرطان به شما نزدیک می شود!
  کد خبر : 1866886

  با جوشاندن مکرر آب سرطان به شما نزدیک می شود!

  با جوشاندن مکرر آب سرطان به شما نزدیک می شود!Reviewed by Iranvij-1 on Jun 13Rating: یک متخصص تغذیه گفت: جوشاندن مکرر آب پوسیدگی دندان ها را به دنبال دارد. محمد علی انوشه متخصص تغذیه گفت: جوشاندن مکرر آب باعث تغییرات شیمیایی در ترکیب آن شده و احتمال به وجود آمدن برخی مواد شیمیایی مانند نیتریت…

  با جوشاندن مکرر آب سرطان به شما نزدیک می شود!Reviewed by Iranvij-1 on Jun 13Rating:

  ۷۶

  یک متخصص تغذیه گفت: جوشاندن مکرر آب پوسیدگی دندان ها را به دنبال دارد.
  محمد علی انوشه متخصص تغذیه گفت: جوشاندن مکرر آب باعث تغییرات شیمیایی در ترکیب آن شده و احتمال به وجود آمدن برخی مواد شیمیایی مانند نیتریت افزایش می یابد.

  انوشه عنوان کرد: در آب هایی که میزان نیترات آن ها از حد مجاز بیشتر می شود، تغییرات شیمیایی افزایش می یابد و همچنین با جوشاندن این آب ها، نیترات موجود در آن ها تبدیل به نیتریت شده که بروز بیماری های سرطانی را به دنبال دارد.

  وی با اشاره به این که آب هایی که مکرر جوشانده شده ، مضر و سرطان زا است ، اظهار داشت: با مصرف آب های جوشیده ممکن است در ابتدا بدنتان علائمی از خود نشان ندهد اما به مرور زمان واکنش های شیمیایی اثرات منفی به جای می گذارند. جوشاندن آب به دفعات زیاد، باعث کاهش اکسیژن و املاح معدنی درآن می شود که در نتیجه پوسیدگی دندان ها و سرطان را به دنبال دارد.

  وی در پایان یادآور شد: برای تشخیص آب هایی که میزان نیترات موجود در آن ها بیش از حد طبیعی است باید به نکاتی همچون رنگ آب و مزه آن قبل از جوشاندن توجه کرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.