• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » اعلام میانگین نمرات امتحانات نهایی دانش‌آموزان
  کد خبر : 1866724

  رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش

  اعلام میانگین نمرات امتحانات نهایی دانش‌آموزان

  اعلام میانگین نمرات امتحانات نهایی دانش‌آموزانReviewed by Iranvij-1 on Jun 13Rating: رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش، میانگین نمرات امتحانات نهایی دانش‌آموزان را ۱۱ تا ۱۲ اعلام کرد. عبدالرسول عمادی رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که «چرا میانگین نمرات امتحانات نهایی دانش‌آموزان پایین است؟»، اظهار داشت: در…

  اعلام میانگین نمرات امتحانات نهایی دانش‌آموزانReviewed by Iranvij-1 on Jun 13Rating:

  ۳۰

  رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش، میانگین نمرات امتحانات نهایی دانش‌آموزان را ۱۱ تا ۱۲ اعلام کرد.

  عبدالرسول عمادی رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که «چرا میانگین نمرات امتحانات نهایی دانش‌آموزان پایین است؟»، اظهار داشت: در ۱۰ سال اخیر و قبل از آن، میانگین نمرات امتحانات نهایی دانش‌آموزان بین ۱۱ تا ۱۲ بوده است.
  عمادی با اشاره به دلایل پایین بودن میانگین نمرات امتحانات نهایی دانش‌آموزان، گفت: پراکندگی دانش‌آموزان در مناطق مختلف کشور اعم از برخوردار، غیر برخوردار و محروم متفاوت است و این موضوع باعث پایین آمدن میانگین نمرات شده است.
  وی افزود: مناطقی هم داریم که میانگین نمرات آنها ۱۷ یا ۱۸ است و در مناطق دیگر میانگین نمرات ۸ یا ۹ است که این عوامل باعث می‌شود در مجموع میانگین کاهش پیدا کند.
  رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: آمار میانگین نمرات امتحانات نهایی دانش‌آموزان در سال تحصیلی جاری هنوز استخراج نشده است.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.