• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , حوادث » پایان تحقیقات مقدماتی در پرونده «قاتل ستایش قریشی»
  کد خبر : 1866417

  پایان تحقیقات مقدماتی در پرونده «قاتل ستایش قریشی»

  پایان تحقیقات مقدماتی در پرونده «قاتل ستایش قریشی»Reviewed by Iranvij-1 on Jun 12Rating: وکیل مدافع قاتل ستایش قریشی، دختربچه شش ساله افغانستانی از پایان تحقیقات مقدماتی دادگاه در ارتباط با اتهام تجاوز به عنف موکلش خبر داد. درباره احضار موکلش به دادگاه اظهار کرد: دادگاه موکلم را در ارتباط با ماده ۳۸۷ آئین دادرسی کیفری…

  پایان تحقیقات مقدماتی در پرونده «قاتل ستایش قریشی»Reviewed by Iranvij-1 on Jun 12Rating:

  ۴۷

  وکیل مدافع قاتل ستایش قریشی، دختربچه شش ساله افغانستانی از پایان تحقیقات مقدماتی دادگاه در ارتباط با اتهام تجاوز به عنف موکلش خبر داد.

  درباره احضار موکلش به دادگاه اظهار کرد: دادگاه موکلم را در ارتباط با ماده ۳۸۷ آئین دادرسی کیفری احضار کرده بود تا ایرادات خود را به تحقیقات مقدماتی ارائه کند اما موکلم قادر به طرح موضوع نبود.

  این وکیل دادگستری با بیان اینکه طی روزهای آتی برای ارائه لایحه در همین ارتباط به شعبه دادگاه مراجعه می‌کنم، افزود: به طور قطع، ایراداتی نسبت به تحقیقات مقدماتی داریم که در لایحه خود به آن اشاره می‌کنیم.

  به گفته فرحبخش طبق ماده ۳۸۷ قانون جدید آئین دادرسی کیفری مصوب سال ۹۲، هرگاه طرفین در پایان تحقیقات مقدماتی دادگاه، ایراداتی به نظرشان برسد می‌توانند به دادگاه ارائه کنند.

  ۲۱ فروردین ماه امسال بود که رسانه‌ها از قتل یک دختربچه شش‌ ساله افغانستانی توسط نوجوان هفده ساله ایرانی در شهر خیرآباد شهرستان ورامین خبر دادند.

  ابوالقاسم مرادطلب دادستان عمومی و انقلاب ورامین نیز پیشتر در خصوص کیفرخواست صادره در این پرونده گفته بود که در این کیفرخواست در خصوص قتل عمد و جنایت بر میت اظهارنظر شده و در خصوص سایر موارد قرار بر عدم صلاحیت صادر کردیم زیرا طبق قانون جدید آئین دادرسی کیفری، در خصوص مواردی مثل تجاوز به عنف، صفر تا ۱۰۰ موضوع را دادگاه کیفری یک استان بررسی می‌کند.

  پرونده قتل ستایش قریشی برای رسیدگی به شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران ارجاع شده است.

  منبع : خبرگزاری تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.