• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » مجازات روزه خواری، تنها پاسخگوی ۵ درصد از ناهنجاری ها است
  کد خبر : 1866352

  ابوترابی گفت:

  مجازات روزه خواری، تنها پاسخگوی ۵ درصد از ناهنجاری ها است

  مجازات روزه خواری، تنها پاسخگوی ۵ درصد از ناهنجاری ها استReviewed by Iranvij-1 on Jun 12Rating: نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون مجلس شورای اسلامی گفت: در نظر گرفتن مجازات روزه خواری برای مبارزه با روزه خواران،تنها پاسخگوی ۵ درصد از ناهنجاری های این بخش خواهد بود. ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد، تیران…

  مجازات روزه خواری، تنها پاسخگوی ۵ درصد از ناهنجاری ها استReviewed by Iranvij-1 on Jun 12Rating:

  ۳۲

  نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون مجلس شورای اسلامی گفت: در نظر گرفتن مجازات روزه خواری برای مبارزه با روزه خواران،تنها پاسخگوی ۵ درصد از ناهنجاری های این بخش خواهد بود.

  ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در نظر  گرفتن مجازات روزه خواری برای مبارزه با روزه خواران، پاسخگوی تنها ۵ درصد از ناهنجاری های این بخش خواهد بود، اظهار داشت: برای مبارزه با روزه خواری، اقدامات فرهنگی باید در اولویت حل این مسائل قرار گیرد.

  وی با بیان اینکه ،۹۵ درصد اقدامات در بستر مسائل فرهنگی پاسخگو است ،تصریح کرد:  در بخش مبارزه با روزه خواری و تاثیر گذاری بیشتر در میان مردم، بهتر است با اقدامات فرهنگی، ناهنجاری ها و دهن کجی به ارزش ها را کاهش دهیم، در غیر این صورت فقط با در نظر گرفتن مجازات، مشکل اصلی حل نمی شود.

  ابوترابی ادامه داد: البته در نظر گرفتن مجازات برای افرادی که ممکن است با هدف خاصی در ملأ عام روزه خواری کنند، امری ضروری بوده تا موجب ارتقاء امنیت اخلاقی و ایجاد امنیت پایدار در جامعه  شود.

  وی افزود: در بسیاری از مواقع بنا به نظر قاضی و وضعیت متنبه شدن متهم، مجازات روزه خواری را می توان از شلاق به جزای نقدی تغییر داد.

  نماینده مردم نجف آباد گفت: با وجود ضرورت مجازات مبارزه با روزه خواری، فراهم سازی اقدامات فرهنگی از جمله عرضه محصولات فرهنگی در مساجد، ایجاد کلاس های آموزشی و … در زمینه توجه به ارزش های دینی ، تاثیر گذار تر خواهد بود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.