• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , فرهنگی و هنری , مطالب برگزیده سایت » جدیدترین وضعیت درمانی کارگردان «طعم گیلاس»
  کد خبر : 1866315

  قائم مقام وزیر بهداشت عنوان کرد

  جدیدترین وضعیت درمانی کارگردان «طعم گیلاس»

  جدیدترین وضعیت درمانی کارگردان «طعم گیلاس»Reviewed by Iranvij-1 on Jun 12Rating: قائم مقام وزیر بهداشت وضعیت درمانی عباس کیارستمی – کارگردان «طعم گیلاس» را تشریح کرد و گفت: دوره سخت بیماری کیارستمی طی شده و بحمدلله حالشان رو بهبودی است و شایعه ابتلا به سرطان و انجام شیمی درمانی نیز در خصوص وی اصلا صحت…

  جدیدترین وضعیت درمانی کارگردان «طعم گیلاس»Reviewed by Iranvij-1 on Jun 12Rating:

  ۲۰

  قائم مقام وزیر بهداشت وضعیت درمانی عباس کیارستمی – کارگردان «طعم گیلاس» را تشریح کرد و گفت: دوره سخت بیماری کیارستمی طی شده و بحمدلله حالشان رو بهبودی است و شایعه ابتلا به سرطان و انجام شیمی درمانی نیز در خصوص وی اصلا صحت ندارد.

   ایرج حریرچی – سخنگوی وزارت بهداشت در خصوص روند درمانی عباس کیارستمی از کارگردانان کشورمان اظهار داشت: آقای کیارستمی با تشخیص نوعی پلیپ مشکوک به بدخیمی به بیمارستان مراجعه کردند که خوشبختانه با عمل جراحی که انجام شد مشخص شد پلیپ بدخیم نبوده است.

  حریرچی افزود: غیر از عارضه اقدامات درمانی ابتدایی، سیر درمانی وی در دو ماه اخیر خوب بوده است و مراحل درمانی به ترتیب منطقی برای وی در حال اجرا است.

  قائم مقام وزیر بهداشت تاکید کرد: آقای کیارستمی بیماری مهم اولیه نداشته ولی به دلیل عوارض اعمال جراحی متعددی که روی وی صورت گرفت نیازمند زمان چند ماهه برای طی دوران نقاهت بیماری و بهبودی کامل است.

  حریرچی با بیان اینکه طی دوره درمان بر اساس پروتکل‌های مصوب درمانی و اصول مدون صورت می‌پذیرد، به وبدا گفت: این مراحل با طرح درمان اختصاصی برای هر بیمار پی گرفته می‌شود و در این خصوص وی نیز همین مسیر طی شده است و فقط احتیاج به طی شدن دوره نقاهت و بهبودی دارند.

  قائم مقام وزیر بهداشت تصریح کرد: آنچه که در حال حاضر علاقمندان به وی و عموم مردم هنردوست کشور باید توجه کنند این است که وی مانند سایر بیماران نیازمند دعای خیر و آرامش روحی و روانی است و طرح بعضی موضوعات نادرست در خصوص بیماری وی درست نیست.

  حریرچی عنوان کرد: دوره سخت بیماری کیارستمی طی شده و بحمدلله حالشان رو بهبودی است و شایعه ابتلا به سرطان و انجام شیمی درمانی نیز در خصوص وی اصلا صحت ندارد.

  قائم مقام وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: وزارت بهداشت نظر به وظیفه ذاتی و درخواست مردم و هنرمندان از ابتدا با نظارت بر نحوه درمان وی از نزدیک در جریان روند درمانی قرار داشته است و تا بهبودی کامل وی این روند را ادامه می‌دهد. همچنین از روزی که متوجه بیماری وی شدیم تیم درمانی از طرف وزیر بهداشت مامور رسیدگی به امور درمانی وی شد و گزارش‌های منظمی از روند درمان نیز به وی داده می‌شود.

  منبع : خبرگزاری تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.