• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , دانشگاه » ساخت خوابگاه متاهلی دانشجویی با کمک شهرداری
  کد خبر : 1865899

  ساخت خوابگاه متاهلی دانشجویی با کمک شهرداری

  ساخت خوابگاه متاهلی دانشجویی با کمک شهرداریReviewed by Iranvij-1 on Jun 9Rating: رییس صندوق رفاه دانشجویی وزارت علوم از تلاش برای ساخت خوابگاه متاهلی با کمک شهرداری و صرف ۸۰ درصد اجاره بهای خوابگاه‌ها برای تعمیر و تجهیزات آنهاخبر داد. ذوالفقار یزدان مهر رئیس صندوق رفاه دانشجویی وزارت علوم بیان کرد: یکی از برنامه های…

  ساخت خوابگاه متاهلی دانشجویی با کمک شهرداریReviewed by Iranvij-1 on Jun 9Rating:

  ۴۵

  رییس صندوق رفاه دانشجویی وزارت علوم از تلاش برای ساخت خوابگاه متاهلی با کمک شهرداری و صرف ۸۰ درصد اجاره بهای خوابگاه‌ها برای تعمیر و تجهیزات آنهاخبر داد.

  ذوالفقار یزدان مهر رئیس صندوق رفاه دانشجویی وزارت علوم بیان کرد: یکی از برنامه های صندوق رفاه با کمک شهرداری تهران، امکان سنجی ساخت خوابگاه‌های متاهلی در تهران است که با حمایت نماینده ولی فقیه در دانشگاه‌ها و کمک شهرداری تهران امیدواریم این طرح اجرایی شود.
  وی همچنین با اشاره به تجهیز و تعمیر خوابگاه‌ها اظهار داشت: اعتبارات تعمیر و تجهیز خوابگاه‌ها در اختیار دانشگاه ها قرار دارد و صندوق نقش پشتیانی دارد. براساس رتبه بندی خوابگاه‌ها، در حال حاضر ۵۶ خوابگاه در وضعیت مطلوبی قرار ندارد و برنامه ما این است که با کمک دانشگاه‌ها این خوابگاه های رتبه پنجم را به سطح بالا ارتقا دهیم.
  یزدان‌مهر گفت:‌ سعی داریم با کمک دانشگاه‌ها و تامین اعتبار از طریق صندوق تا سال آینده دیگر خوابگاه رتبه پنج را نداشته باشیم. در رابطه با خوابگاه های رتبه سه و چهار نیز سعی کردیم، ۸۰ درصد اجاره بهای اخذ شده از دانشجو را صرف تعمیر و تجهیز خوابگاه ها کنیم تا به سطوح بالاتر ارتقا پیدا کنند.
  وی همچنین با اشاره به ارتقای کیفیت غذای دانشجویی اظهار داشت: امسال برای افزایش کیفیت غذای دانشجویی و تنوع بخشی به آن، ازطریق درآمدهای اختصاصی صندوق رفاه دانشجویان به دانشگاه ها کمک می کنیم تا علاوه بر تقویت زیرساخت های خود، برندهای مختلف بتوانند وارد دانشگاه شده و دانشجو قادر به انتخاب غذای مورد علاقه خود باشد.
  یزدان مهر با اشاره به اقدامات مناسب دراین زمینه یادآور شد: ارائه تسهیلات، کمک به زیرساخت‌های دانشگاه‌ها و تبدیل آشپزخانه‌های سنتی به صنعتی در دستور کار صندوق رفاه دانشجویی قرار دارد.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.