• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , بهداشت و سلامت , تغذیه » ماهی شمال بخوریم یا ماهی جنوب؟
  کد خبر : 1865745

  ماهی شمال بخوریم یا ماهی جنوب؟

  ماهی شمال بخوریم یا ماهی جنوب؟Reviewed by Iranvij-1 on Jun 8Rating: معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه آلودگی ها در دریا کانونی هستند، گفت: این حرف که ماهی شمال یا جنوب را نباید خورد پشتوانه علمی ندارد. پروین فرشچی گفت: فعالیت ما درسازمان حفاظت از محیط زیست در راستای پاکیزگی…

  ماهی شمال بخوریم یا ماهی جنوب؟Reviewed by Iranvij-1 on Jun 8Rating:

  ۶۶

  معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه آلودگی ها در دریا کانونی هستند، گفت: این حرف که ماهی شمال یا جنوب را نباید خورد پشتوانه علمی ندارد.

  پروین فرشچی گفت: فعالیت ما درسازمان حفاظت از محیط زیست در راستای پاکیزگی دریاها، برنامه های منطقه ای محیط زیست، حفاظت از زیستگاها و گونه های در حال انقراض و مناطق حساس ساحلی است.

  وی در پاسخ به این سوال که با توجه به ورود فاضلاب به دریا و آلودگی حاصل ازآن آیا استفاده از آبزیانی دریایی مشکل زا است یا خیر؟ گفت: آلودگی ها در دریا کانونی هستند، این صحبت که ماهی شمال یا جنوب نخورید؛ پشتوانه علمی ندارد.من خودم از ماهی ها نیز استفاده می کنم.

  معاون محیط زیست دریایی در ادامه گفت: بر اساس نقش حاکمیت و نظارتی سازمان حفاظت از محیط زیست، مساله پایش و شناسایی انجام شده که می بایست با همکاریی نهاد هایی که متولی این امر هستنند پیگیری شود. همچنین مکانهایی که شناسایی شده اند به وزارت نیرو که متولی تصفیه فاضلاب در کشور است معرفی شده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.