• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » خدمات ویژه اتوبوسرانی تهران درماه رمضان
  کد خبر : 1865393

  خدمات ویژه اتوبوسرانی تهران درماه رمضان

  خدمات ویژه اتوبوسرانی تهران درماه رمضانReviewed by Iranvij-1 on Jun 8Rating: مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران برنامه‌های این سازمان را به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان تشریح کرد. پیمان سنندجی با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان برنامه های ویژه ای به منظور خدمت رسانی به شهروندان طراحی و به مرحله اجرا درخواهد آمد…

  خدمات ویژه اتوبوسرانی تهران درماه رمضانReviewed by Iranvij-1 on Jun 8Rating:

  ۲۲

  مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران برنامه‌های این سازمان را به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان تشریح کرد.

  پیمان سنندجی با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان برنامه های ویژه ای به منظور خدمت رسانی به شهروندان طراحی و به مرحله اجرا درخواهد آمد گفت: با توجه به تجربیات سالیان گذشته پیک ترافیک عصرگاهی پایتخت در ایام ماه مبارک از ساعت ۴ بعدازظهر آغاز و تا ساعت ۹ شب ادامه خواهد داشت. در ایام ماه ضیافت الهی جهت ترافیک عصرگاهی از مرکز به سمت حاشیه و پیرامون شهر بوده که طلب می کند نسبت به تقویت خطوط تندرو و همچنین فیدر در ساعات پایانی روز اقدام شود که از مدت‌ها قبل همکاران در معاونت بهره برداری با برنامه ریزی مناسب پیش بینی لازم را کرده‌اند تا شهروندان بتوانند از امکانات ناوگان اتوبوسرانی پایتخت استفاده مطلوب را داشته باشند.
  به گفته وی، با توجه به اینکه ۲ ساعت مانده به اذان مغرب بار جابه‌جایی مسافران به وضعیت حداکثر می رسد لذا درخواست می شود شهروندان با مدیریت سفر زمان مناسب را انتخاب و قبل از ساعات نزدیک افطار برنامه حرکتی خود را تنظیم تا با توزیع سفر امکان سرویس رسانی بهتر به همکاران داده شود.
  میدرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی ادامه داد: امسال نیز از سامانه های تابعه خواسته شده ترتیبی اتخاذ نمایند تا رانندگانی که در زمان اذان مغرب در حال خدمت رسانی هستند با دریافت بسته مناسب افطاری در فرصت مطلوب که مختصری ترافیک اجازه توقف می دهد نسبت بازکردن روزه خود همانند سایر مردم متدین اقدام کنند.
  سنندجی در پایان یادآور شد: پس از اذان مغرب برای جابه جایی شهروندان خطوط شبانه به ویژه خطوط منتهی مساجد، اماکن مذهبی، بقاع متبرکه تقویت شده و خدمت رسانی به صورت شبانه روزی تداوم خواهد داشت.
  منبع : نسیم
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.