• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » تسهیلات ۲۵۰۰ میلیارد تومانی برای صادرات کالاهای ایرانی
  کد خبر : 1865390

  تسهیلات ۲۵۰۰ میلیارد تومانی برای صادرات کالاهای ایرانی

  تسهیلات ۲۵۰۰ میلیارد تومانی برای صادرات کالاهای ایرانیReviewed by Iranvij-1 on Jun 8Rating: ۲۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای صادرات کالاهای ایرانی و ۳ هزار میلیارد تومان اعتبار برای سرمایه در گردش طرح‌های توسعه‌ای کشاورزی و صنعتی در جلسه هیات امنای صندوق توسعه ملی به ریاست دکتر روحانی؛ اختصاص یافت.  جلسه هیات امنای صندوق توسعه ملی…

  تسهیلات ۲۵۰۰ میلیارد تومانی برای صادرات کالاهای ایرانیReviewed by Iranvij-1 on Jun 8Rating:
  ۲۱
  ۲۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای صادرات کالاهای ایرانی و ۳ هزار میلیارد تومان اعتبار برای سرمایه در گردش طرح‌های توسعه‌ای کشاورزی و صنعتی در جلسه هیات امنای صندوق توسعه ملی به ریاست دکتر روحانی؛ اختصاص یافت.
   جلسه هیات امنای صندوق توسعه ملی روز سه شنبه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری تشکیل شد و مهمترین برنامه ها و اولویت های کاری این صندوق مورد بررسی قرار گرفت.

  در ابتدای جلسه سید صفدر حسینی رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی با ارائه گزارشی از منابع، مصارف و اقدامات این صندوق تا پایان سال ۱۳۹۴ گفت: تمامی ارکان صندوق توسعه ملی نسبت به فعالیت شفاف و قانونی این صندوق اجماع نظر دارند.

  رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی همچنین با ارائه گزارشی از چگونگی تامین مالی پروژه های مختلف از جمله طرح‌های نیروگاهی، کشاورزی و گردشگری و غیره خاطرنشان کرد: نحوه تنظیم قراردادها با بانکها و تامین مالی طرح ها و پروژه ها، فنی و حقوقی، دارای منطق اقتصادی بوده و در حال حاضر صندوق توسعه ملی هیچ معوقه ارزی و ریالی ندارد.

  وی همچنین ظرفیت‌های صندوق توسعه ملی برای همکاری با صندوق‌های بین‌المللی در راستای بهره‌گیری از فرصت‌های جدید ایجاد شده در مناسبات بین‌المللی پس از برجام را تشریح کرد.

  در جلسه هیات امنای صندوق توسعه ملی، صورتهای مالی سالهای ۱۳۹۲ و ۱۳۹۳ و بودجه سال ۱۳۹۵ این صندوق به تصویب رسید.

  همچنین با تصویب هیات امنای صندوق توسعه ملی، در سال جاری ۲۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای صادرات کالاهای ایرانی و ۳ هزار میلیارد تومان اعتبار برای سرمایه در گردش طرح های توسعه ای کشاورزی و صنعتی اختصاص یافت.

  در این جلسه سیاست های سرمایه گذاری و چگونگی همکاری صندوق با نهادها و موسسات مالی خارجی برای تامین مالی پروژه های داخلی نیز مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.