• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , دانشگاه » رشد ۱۴ درصدی بودجه دانشگاه علم و صنعت
  کد خبر : 1865266

  رشد ۱۴ درصدی بودجه دانشگاه علم و صنعت

  رشد ۱۴ درصدی بودجه دانشگاه علم و صنعتReviewed by Iranvij-1 on Jun 7Rating: رییس دانشگاه علم و صنعت ایران گفت: دانشگاه علم و صنعت ۱۴ درصد نسبت به سال گذشته رشد بودجه داشته است. محمد علی برخورداری رییس دانشگاه علم و صنعت ایران در خصوص بودجه سال جاری این دانشگاه اظهار داشت: بودجه دانشگاه ها امسال…

  رشد ۱۴ درصدی بودجه دانشگاه علم و صنعتReviewed by Iranvij-1 on Jun 7Rating:

  ۵۰

  رییس دانشگاه علم و صنعت ایران گفت: دانشگاه علم و صنعت ۱۴ درصد نسبت به سال گذشته رشد بودجه داشته است.

  محمد علی برخورداری رییس دانشگاه علم و صنعت ایران در خصوص بودجه سال جاری این دانشگاه اظهار داشت: بودجه دانشگاه ها امسال رشد خاصی پیدا نکرده است. البته دانشگاه علم و صنعت ایران نسبت به سال گذشته ۱۴ درصد رشد بودجه داشته است.
  وی بودجه امسال دانشگاه ابلاغ شده اما هنوز به دست ما نرسیده است، عنوان کرد: سال گذشته حدود ۱۰۰ میلیارد تومان بودجه در اختیار دانشگاه بود که امسال این مبلغ به ۱۱۴ میلیارد تومان رسیده است.
  رییس دانشگاه علم و صنعت درباره موارد تخصیص بودجه این دانشگاه بیان کرد: بودجه دانشگاه  از پیش تعیین شده و تقسیم بندی آن هم تا ۹۰ درصد دست دانشگاه نیست، پس نمی توان تصمیم گیری خاصی درباره آن انجام داد.
  وی افزود: بودجه دانشگاه به بخش هایی چون حقوق و مزایا کارکنان، حق التدریس استادان، قبض های مختلف دانشگاه و غذای دانشجویان اختصاص می یابد و در نهایت مبلغ ناچیزی به پژوهش و کارهای تحقیقاتی تعلق می گیرد.
  برخورداری با بیان اینکه کمبود تجهیزات از جمله مهمترین مشکلات فعلی دانشگاه ها است، یادآور شد: نه تنها دانشگاه علم و صنعت بلکه اغلب دانشگاه های قدیمی کشور مشکل تجهیزات را دارند.
  وی تصریح کرد: دستگاه های موجود در دانشگاه فرسوده است و  جایگزینی و تعمیر آنها نیازمند هزینه زیادی است که در این خصوص باید دولت فکری کند و بودجه ای را برای این موارد در نظر بگیرد چرا که منابع مالی محدود دانشگاه ها به تنهایی جوابگوی تامین تجهیزات مورد نیاز نیست.
  منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.