• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی , مطالب برگزیده سایت » حلب گورستان آرزوها و اهداف اردوغان
  کد خبر : 1865260

  حلب گورستان آرزوها و اهداف اردوغان

  حلب گورستان آرزوها و اهداف اردوغانReviewed by حمید عبدالرحمن on Jun 7Rating:  بشار اسد با اشاره به پیروزی ارتش سوریه در حلب گفت: حلب گورستانی خواهد بود که آرزوها و اهداف اردوغان در آن دفن خواهد شد. به گزارش ایران ویج از دمشق، پارلمان سوریه دومین جلسه خود را با حضور بشار اسد رئیس جمهور…

  حلب گورستان آرزوها و اهداف اردوغانReviewed by حمید عبدالرحمن on Jun 7Rating:

   بشار اسد با اشاره به پیروزی ارتش سوریه در حلب گفت: حلب گورستانی خواهد بود که آرزوها و اهداف اردوغان در آن دفن خواهد شد.
  ۱۳۹۴۰۵۰۴۱۳۱۵۱۴۴۵۱۵۷۵۷۷۰۴
  به گزارش ایران ویج از دمشق، پارلمان سوریه دومین جلسه خود را با حضور بشار اسد رئیس جمهور این کشور برگزار کرد.

  مشارکت گسترده مردم سوریه در انتخابات پیامی به جهان بود

  بشار اسد در این نشست تاکید کرد که مشارکت گسترده ملت سوریه در انتخابات پارلمانی پیامی واضح برای جهان داشت که هر اندازه فشارها زیاد شود ملت سوریه بیشتر به استقلال خود پایبند است و هر اندازه که دیگران تلاش کنند در امور سوریه دخالت کنند این ملت بر پایندی به قانون اساسی تاکید کرده است.

  قصد دشمنان ایجاد یک قانون اساسی طائفه‌ای در سوریه بود

  بشار اسد همچنین افزود که یک نظام طائفه‌ای می تواند یک ملت متحد را به دشمن تبدیل کند و طرح دشمنان این بود که قانون اساسی را هدف قرار دهند و یک قانون اساسی طائفه ای جایگزین آن کنند که فرزندان این ملت را به دشمن یکدیگر تبدیل کند.

  رئیس جمهور سوریه تاکید کرد که درگیری‌های بین المللی باعث درگیری‌های منطقه‌ای شده است که به صورت مستقیم تاثیر خود را بر منطقه ما و به ویژه سوریه گذاشت.
  ۱۳۹۵۰۳۱۸۱۵۱۸۲۵۵۹۳۷۸۸۳۷۶۴
  ‫دشمنان قصد داشتند اتحاد سوریه را هدف قرار دهند

  بشار اسد با اشاره به این که طرح‌های پیشنهادی کشورهای حامی تروریسم از همان ابتدا قصد داشت قانون اساسی را به بهانه مرحله انتقالی هدف قرار دهد  گفت: آنها می‌خواستند با ضربه زدن به قانون اساسی دو مرکز اتحاد سوریه یعنی ارتش و تنوع مذهبی را تخریب کنند.

  بشار اسد با ستایش نقش ارتش سوریه در تحولات این کشور گفت: ارتش ‬‎ حامی اصلی سوریه و یک ضمانت برای ملت این کشور است و وحدت سوریه با جغرافیا شروع نمی‌شود بلکه با شهروندان سوریه شروع می‌شود و برخی از کشورها پیشنهادهایی بر اساس وحدت جغرافیایی می‌دهند و تلاش می‌کنند که تا شهروندان سوریه را تقسیم کنند.‬‎
  ۱۳۹۵۰۳۱۸۱۵۰۶۳۹۲۴۸۷۸۸۳۶۷۴
  بشار اسد با اشاره به نقش اردوغان در حلب گفت: حلب گورستانی خواهد بود که آرزوها و اهداف اردوغان در آن دفن خواهد شد.

  جنگ تا ریشه کن کردن تروریسم ادامه دارد

  رئیس جمهور سوریه تاکید کرد که جنگ علیه تروریسم ادامه خواهد داشت نه به این دلیل که ما خواستار جنگ هستیم؛ زیرا که جنگ را به ما تحمیل کردند؛ ولی جنگ تا زمانی که تروریسم ریشه کن شود ادامه خواهد داشت.

  قدردانی از مواضع ایران و جانفشانی‌های حزب الله در سوریه

  بشار اسد در  ادامه سخنان خود با اشاره به نقش ایران و مقامت لبنان در سوریه گفت: از ایران، روسیه به خاطر ثبات مواضع آنها در سوریه تشکر می کنیم و همچنین به از جان گذشتگی‌های مقاومت لبنان درود می فرستیم.

  منبع:خبرگزاری تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.