• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » شهرداری تکلیف فروش فروشگاه شهروند را مشخص کند
  کد خبر : 1865079

  شهرداری تکلیف فروش فروشگاه شهروند را مشخص کند

  شهرداری تکلیف فروش فروشگاه شهروند را مشخص کندReviewed by Iranvij-1 on Jun 7Rating: عضو کمیسون بهداشت سلامت و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت:‌شهرداری تهران برای یکبار تکلیف فروش فروشگاه شهروند را مشخص کند. محمد حقانی عضو کمیسون بهداشت سلامت و خدمات شهری شورای شهر تهران در دویست و شصت و پنجمین جلسه علنی شورای…

  شهرداری تکلیف فروش فروشگاه شهروند را مشخص کندReviewed by Iranvij-1 on Jun 7Rating:

  ۲

  عضو کمیسون بهداشت سلامت و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت:‌شهرداری تهران برای یکبار تکلیف فروش فروشگاه شهروند را مشخص کند.

  محمد حقانی عضو کمیسون بهداشت سلامت و خدمات شهری شورای شهر تهران در دویست و شصت و پنجمین جلسه علنی شورای شهر در تذکر پیش از دستور خود، اظهار داشت : متأسفانه در روزهای یکشنبه و سه شنبه روبروی شهرداری و شورای شهر شاهد تجمع های زیادی هستیم که افرادی که از خیابان بهشت عبور می‌کنند واکنش خوبی  به این تجمع‌ها نشان نمی‌دهند و لازم است یک بار این مسئله در صحن شورا رسیدگی و ساز و کارهایی برای آن مهیا شود.
  وی خطاب به امانی معاون شهردار گفت: برای یک بار اعلام کنید که آیا فروشگاه شهروند را فروخته اید تا به عنوان عضو شورای شهر تکلیف خود را بدانیم، زیرا بنده به عنوان نماینده مردم در رابطه با واگذاری فروشگاه شهروند باید تصمیم گیری کنم.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.