• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » میزان ساعات آموزش در دبیرستان ها اعلام شد
  کد خبر : 1865032

  میزان ساعات آموزش در دبیرستان ها اعلام شد

  میزان ساعات آموزش در دبیرستان ها اعلام شدReviewed by Iranvij-1 on Jun 7Rating: دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: ساعات درس دانش آموزان شاخه نظری در دوره متوسطه ۱۰۵ ساعت مصوب شد. مهدی نوید ادهم اظهار داشت: در جلسه اخیر شورای عالی آموزش و پرورش برخی فعالیت های جاری آموزش و پرورش از جمله…

  میزان ساعات آموزش در دبیرستان ها اعلام شدReviewed by Iranvij-1 on Jun 7Rating:

  ۱۳

  دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: ساعات درس دانش آموزان شاخه نظری در دوره متوسطه ۱۰۵ ساعت مصوب شد.

  مهدی نوید ادهم اظهار داشت: در جلسه اخیر شورای عالی آموزش و پرورش برخی فعالیت های جاری آموزش و پرورش از جمله کارگاه های کارآفرینی معاونت آموزش متوسطه بررسی شد.

  وی افزود: آیین نامه آموزشی دوره متوسطه نیز در این جلسه بررسی شد که این آیین نامه با توجه به تغییر ساختار آموزشی مورد بازنگری قرار گرفت.

  دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: اصلاحات پیشنهادی آیین نامه آموزشی دوره متوسطه به تصویب رسید و از جمله این اصلاحات بازنگری در تعداد واحدها و ساعات دوره متوسطه است.

  نوید ادهم ادامه داد: براساس این مصوبه ساعات درس دانش آموزان از پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم در رشته نظری ۱۰۵ ساعت و فنی حرفه ای و کاردانش ۱۲۰ ساعت خواهد بود.

  وی بیان کرد: متناسب با دروس فنی و حرفه ای و کاردانش هر واحد درسی فنی و حرفه ای و کاردانش معادل ۱.۵ تا ۴ ساعت آموزش خواهد بود که جدول آن توسط سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی تدوین خواهد شد.

  دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش مطرح کرد: از جمله دیگر تغییرات ارایه درس کارآموزی در شاخه کاردانش است که در طول تابستان پایه یازدهم و در طول سال تحصیلی پایه دوازدهم ارایه می شود.

  منبع : پارس نیوز

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.