• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » تمام کارگران فردا اینجا ثبت‌ نام کنند
  کد خبر : 1864956

  تمام کارگران فردا اینجا ثبت‌ نام کنند

  تمام کارگران فردا اینجا ثبت‌ نام کنندReviewed by Iranvij-1 on Jun 7Rating: عضو هیئت مدیره کانون عالی انجمن های صنفی کارگران با اشاره به اینکه فردا در وزارت کار جلسه ای با حضور مسئولان فنی و حرفه ای کشور برگزار می شود گفت: تمام کارگران متقاضی بیمه با نظارت کانون انجمن‌های ساختمانی در سامانه کارگران…

  تمام کارگران فردا اینجا ثبت‌ نام کنندReviewed by Iranvij-1 on Jun 7Rating:

  US HOME SALES

  عضو هیئت مدیره کانون عالی انجمن های صنفی کارگران با اشاره به اینکه فردا در وزارت کار جلسه ای با حضور مسئولان فنی و حرفه ای کشور برگزار می شود گفت: تمام کارگران متقاضی بیمه با نظارت کانون انجمن‌های ساختمانی در سامانه کارگران ثبت نام می‌کنند.

  هادی ساداتی درباره ایجاد بانک اطلاعاتی کارگران ساختمانی گفت: فردا جلسه ای در وزارت کار با حضور مسئولان فنی و حرفه ای کشور برگزار می‌شود تا از سامانه کارگران ساختمانی رونمایی شود.

  وی ادامه داد: تمام کارگران که متقاضی بیمه هستند باید در این سامانه ثبت نام کنند. ثبت نام‌ها از طریق کانون انجمن‌های ساختمانی صورت می گیرد. یک کد ملی در هر استان برای ثبت نام ضروری است. با یک کد ملی ثبت نام انجام می‌شود. البته اطلاعات دقیق‌تر و کاری‌تر قرار است در اختیار نمایندگان استان‌ها قرار داده شود.

  عضو هیئت مدیره کانون عالی انجمن های صنفی کارگران ایران درباره حذف سهمیه بیمه کارگران ساختمانی گفت: در سال جاری برای بحث بیمه کارگران ساختمانی  به دنبال حذف سهمیه  هستیم. در هیچ کجای دنیا هیچ بیمه ای سهمیه بندی نیست.

  ساداتی درباره تعداد افراد انتظار برای بیمه کارگران ساختمانی گفت:حدود یک میلیون نفر در صف انتظار هستند، در صورتی این رقم بیشتر می‌شود که تعدادی به افراد در حال انتظار افزوده شود.

  عضو هیئت مدیره کانون عالی انجمن های صنفی کارگران ایران با بیان اینکه ۶۰درصد از کارگران ساختمانی بیکار هستند. تعداد زیادی از کارگران در حوزه ساختمان به کارهای دیگر اشتغال دارند. حدود ۲  میلیون تا ۲میلیون و ۲۰۰ هزار نفر کارگر ساختمانی در کشور وجود دارد که حدود ۶۰ درصد آنها بیکار هستند.

  ساداتی کمبود سهمیه بیمه کارگران ساختمانی را مشکل بزرگی خواند و افزود: هیچ بیمه‌ای در کشور سهمیه بندی نیست اما بیمه کارگران ساختمانی سهمیه بندی شده است و این در حالی است که سازمان تامین اجتماعی بودجه لازم برای بیمه کردن کارگران را دارد. اگر قانون رفع موانع اجرا شود، سهمیه حذف می‌شود و تمام کارگران می‌توانند بیمه شوند.امیدواریم با ایجاد این بانک اطلاعاتی هم مشکل سهمیه بندی بیمه کارگران ساختمانی و هم صحت و سقم در واقعی بودن کارگران ساختمانی اجرایی شود.

  منبع: تسنیم
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.