• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , فرهنگی و هنری » شبکه کودک و نوجوان در ماه رمضان ۲۴ ساعته می‌شود
  کد خبر : 1864917

  شبکه کودک و نوجوان در ماه رمضان ۲۴ ساعته می‌شود

  شبکه کودک و نوجوان در ماه رمضان ۲۴ ساعته می‌شودReviewed by Iranvij-1 on Jun 6Rating: شبکه کودک و نوجوان با پخش ۲۴ ساعته، ۱۱ برنامه تلویزیونی جدید، شش مجموعه (سریال) داستانی و جشنواره فیلمهای سینمایی، جشن میهمانی خدا در ماه مبارک رمضان را تجربه خواهد کرد.  پخش برنامه‌های شبکه کودک و نوجوان در ماه رمضان،…

  شبکه کودک و نوجوان در ماه رمضان ۲۴ ساعته می‌شودReviewed by Iranvij-1 on Jun 6Rating:

  ۴۸

  شبکه کودک و نوجوان با پخش ۲۴ ساعته، ۱۱ برنامه تلویزیونی جدید، شش مجموعه (سریال) داستانی و جشنواره فیلمهای سینمایی، جشن میهمانی خدا در ماه مبارک رمضان را تجربه خواهد کرد.

   پخش برنامه‌های شبکه کودک و نوجوان در ماه رمضان، ۱۰ ساعت افزایش خواهد یافت و کانالهای پویا و نهال این شبکه، در طول این ماه ۲۴ ساعته خواهند شد. این افزایش ساعات پخش به دلیل تغییر سبک زندگی خانواده‌های دارای فرزند روزه‌دار در طول ماه مبارک رمضان، شب‌زنده‌داری کودکان و نوجوانان در این ماه و استراحت ایشان پس از اذان صبح بوده است.

  در جشنواره رمضانی شبکه کودک و نوجوان، ۱۱ برنامه تلویزیونی جدید، شش مجموعه (سریال) داستانی تازه و نمایش روزانه فیلمهای سینمایی مهمان خانه‌های خردسالان، کودکان و نوجوانان خواهند بود.

  کانال پویا ویژه خردسالان زیر شش سال، با برنامه جدید «آفتابگردون»، قصه‌های اخلاقی و دینی را برای خردسالان بیان می‌کند. در فصل جدید برنامه «شهر قصه» نیز، هر روز یک کتاب جدید ویژه خردسالان، از طریق قصه‌گویی و متحرک‌سازی تصاویر آن کتاب، به خردسالان معرفی می‌شود. همچنین دوره جدید برنامه «نقاشی نقاشی» میزبان نقاشی‌های خردسالان خواهد بود. مجموعه‌های پویانمایی جدید «ماهی فضایی» و «فنل ونل» نیز در ماه رمضان، از کانال پویا پخش خواهند شد.

  کانال نهال ویژه کودکان شش تا ۱۲ سال، برنامه‌های مفصلی را آماده کرده است. برای اولین بار، ساعت ۳ سحر هر روز، برنامه زنده «سر سفره خدا»، میهمان خانه‌های کودکان روزه‌دار است. همچنین کودکان و نوجوانانی که می‌خواهند در ماه مبارک رمضان، یک بار قرآن مجید را بخوانند، می‌توانند با برنامه حزب‌خوانی قرآن کانال نهال همراه شوند. این برنامه هر روز در چهار قسمت، قاریان کودک و نوجوان را به حرم مطهر رضوی می‌برد.

  برنامه جدید «من می‌خونم تو گوش کن» هم از ابتدای ماه مبارک، هر روز یک کتاب جدید مناسب کودکان را از طریق اجرای نمایشی به کودکان معرفی می‌کند تا شبکه کودک و نوجوان، با معرفی روزانه دو عنوان کتاب،  بزرگترین حامی کتاب و کتاب‌خوانی در رسانه ملی باشد. برنامه جدید «خوش‌مزه» به سراغ مهارتهای دست‌ورزی کودکان در آشپزی رفته و تهیه خوراکیها با استفاده از مواد غذایی سالم و مغذی را به آنان آموزش می‌دهد.

  مسابقه تلفنی «ماموریت هسته‌ای» هم کودکانی را که دوست دارند اطلاعات عمومی‌شان درباره دانش هسته‌ای را بیازمایند، به چالش روزانه دعوت می‌کند. فصل جدید برنامه محبوب و طنز «ورجه وورجه» با اجرای خود کودکان هم، مهمان جشنواره رمضانی کانال نهال خواهد بود. برنامه جدید «زنگ نقاشی» هم به بهترین نقاشیهای کودکان، جایزه خواهد داد. ضمن اینکه مجموعه‌های پویانمایی جدید «میشا»، «ماجراهای پلانکی» و «ویکی و مردان پرزور» در این جشنواره پخش خواهد شد. البته پخش فصل سه و چهار مجموعه پویانمایی خاطره‌انگیز «فوتبالیست‌ها» ادامه پیدا خواهد کرد.

  اما با اینکه هنوز پخش کانال امید ویژه نوجوانان بالای ۱۲ سال شروع نشده، اما آنها مهمان شبکه کودک و نوجوان خواهند بود. برنامه تلویزیونی «به توان خدا»، پاسخگوی پرسشهای نوجوانان درباره خداوند، اخلاق، دین و معنویت خواهد بود. همچنین مجموعه پویانمایی جدید «پیامبران»، نوجوانان را با زندگی انبیاء(ع) آشناتر خواهد کرد. مجموعه جدید «بلندگوهای افسانه‌ای» هم در ماه مبارک رمضان، برای نوجوانان پخش خواهد شد. ضمن اینکه پخش فصل یک مجموعه پویانمایی خاطره‌انگیز «زنان کوچک» و «شکرستان» ادامه خواهد داشت.

  پخش برنامه‌های جشنواره رمضانی شبکه کودک و نوجوان از ساعت هشت تا ۱۴ در کانال پویا (خردسالان) و از ساعت ۱۴ تا هشت صبح در کانال نهال (کودک) خواهد بود که برنامه‌های ویژه نوجوانان نیز از ساعت ۲۰ تا سه در همین کانال پخش می‌شود.

  منبع : خبرگزاری تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.