• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » از دارایی هزار میلیاردی برخی وزیران تا حقوق ۱۲۰ میلیونی
  کد خبر : 1864658

  از دارایی هزار میلیاردی برخی وزیران تا حقوق ۱۲۰ میلیونی

  از دارایی هزار میلیاردی برخی وزیران تا حقوق ۱۲۰ میلیونیReviewed by Iranvij-1 on Jun 6Rating: عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: هستند وزیرانی که یک‌هزار میلیارد دارایی دارند و یا مدیری که ماهیانه ۱۲۰ میلیون تومان حقوق دریافت می‌کند. بهتر است شورایی ها هر چه سریعتر لیست اموال خود را ارائه کنند. مجتبی شاکری در مورد…

  از دارایی هزار میلیاردی برخی وزیران تا حقوق ۱۲۰ میلیونیReviewed by Iranvij-1 on Jun 6Rating:

  ۱۰

  عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: هستند وزیرانی که یک‌هزار میلیارد دارایی دارند و یا مدیری که ماهیانه ۱۲۰ میلیون تومان حقوق دریافت می‌کند. بهتر است شورایی ها هر چه سریعتر لیست اموال خود را ارائه کنند.

  مجتبی شاکری در مورد لیست اموال اعضای شورای شهر گفت: در مهرماه سال گذشته در مجمع تشخیص مصلحت نظام تصویب شد که فهرستی از شخصیت‌های سه قوه، استانداران و همین‌طور اعضای شورای شهر و شهرداران کلان‌شهرها و شهرداران مناطق، مطابق آیین‌نامه‌ای لیست اموال خود را به صورت خوداظهاری اعلام کنند.

  وی ادامه داد: ما نیز هنگامی که این موضوع خبری شد، از این طرح استقبال کردیم ولی هنوز عملیاتی نشده است، که بهتر است شورای شهر در این خصوص پیشتازی کند.

  شاکری با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه ایشان توصیه کردند مسئولین در این ۴ سال خود را وقف کنند و کار اقتصادی نکنند، بیان داشت: در جلسه‌ای که با رئیس‌جمهور نیز داشتیم، خوداظهاری مسائل مالی و دارایی مسئولان و اعضای شورای شهر را اعلام کردیم.

  عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: خبرهایی که از حقوق و درآمدهای مسئولان می‌رسد شرم‌آور است و از مردمی که با حقوق‌های حداقلی زندگی خود را می‌گذرانند خجالت می‌کشیم.

  شاکری افزود: هستند وزیرانی که یک‌هزار میلیارد دارایی دارند و یا مدیری که ماهیانه ۱۲۰ میلیون تومان حقوق دریافت می‌کند.

  عضو شورای شهر تهران تأکید کرد: براساس قانون باید خوداظهاری مالی و دارایی مسئولان در قالب ارائه لیست اموال انجام شود و خوب است که اعضای شورای شهر به استقبال این طرح بروند و از هنگامی که مسئولیتی را قبول می‌کنند و تا زمانی که از این مسئولیت خارج می‌شوند، یک خوداظهاری و ارائه لیست اموال داشته باشند.

  منبع : خبرگزاری فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.