• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » تعیین شعبه برای زنجانی در دیوان عالی کشور
  کد خبر : 1864586

  کوهپایه زاده خبر داد:

  تعیین شعبه برای زنجانی در دیوان عالی کشور

  تعیین شعبه برای زنجانی در دیوان عالی کشورReviewed by Iranvij-1 on Jun 5Rating: وکیل مدافع بابک زنجانی گفت: پرونده زنجانی در دیوان عالی کشور تعیین شعبه شد. رسول کوهپایه زاده گفت: پرونده مولکم در دیوان عالی کشور تعیین شعبه شده اما بیان نام قاضی رسیدگی کننده و شعبه محرمانه است. وی افزود: پس از  مراجعات…

  تعیین شعبه برای زنجانی در دیوان عالی کشورReviewed by Iranvij-1 on Jun 5Rating:

  _۲۶۴

  وکیل مدافع بابک زنجانی گفت: پرونده زنجانی در دیوان عالی کشور تعیین شعبه شد.

  رسول کوهپایه زاده گفت: پرونده مولکم در دیوان عالی کشور تعیین شعبه شده اما بیان نام قاضی رسیدگی کننده و شعبه محرمانه است.
  وی افزود: پس از  مراجعات متعدد به دیوان عالی کشور مشخص شد که پرونده موکلم جهت رسیدگی تعیین شعبه شده است و قضات دیوان در حال رسیدگی به پرونده هستند ولی شعبه مربوطه محرمانه بوده و نمی‌گویند کدام شعبه است.
  وکیل مدافع بابک زنجانی بیان داشت: مسئولان دیوان عالی کشور اعلام کرده‌اند این اقدام از آن جهت است که قضات فارغ از حواشی و جو رسانه‌ای و سیاسی در آرامش به کار قضایی خود بپردازند.ما ضمن اعتماد به دیوان عالی کشور به عنوان عالی ترین ملجاء عدل و داد امیدواریم این محرمانه بودن برای شکات و مدعی‌العموم هم صادق باشد و اصل برابری و تناظر رعایت شود.
  کوهپایه زاده گفت: امیدوار هستم با عنایت به لایحه فرجام‌خواهی در اعتراضات و ایردات جدی و اساسی که در دادنامه بدوی وارد است و در نظر گرفتن صراحت قوانین و مقررات موضوعه و اصول دادرسی عادلانه کیفری دیوان عالی کشور همچون گذشته با حفط استقلال کامل و تأکید بر اجرای قوانین رأی عادلانه‌ای صادر نماید و همانطور که نباید حقی از بیت‌المال تضییع گردد حقوق شرعی و قانونی موکل نیز ملحوظ نظر قضایی قرار گیرد و از نقض قوانین و مقررات جلوگیری شود.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.