• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » عذرخواهی وزیر کار از کارگران
  کد خبر : 1864328

  عذرخواهی وزیر کار از کارگران

  عذرخواهی وزیر کار از کارگرانReviewed by Iranvij-1 on Jun 5Rating: علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پس از اجرای حکم مجازات شلاق برای ۱۷نفر از کارگران معدن طلای «آق‌دره» یادداشتی را منتشر کرد. او در نامه خود اشاره می‌کند که در مطالعات روزانه‌اش درباره مسائل کارگری درجریان امور قرارگرفته بوده است. در بخشی…

  عذرخواهی وزیر کار از کارگرانReviewed by Iranvij-1 on Jun 5Rating:

  ۱۴

  علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پس از اجرای حکم مجازات شلاق برای ۱۷نفر از کارگران معدن طلای «آق‌دره» یادداشتی را منتشر کرد. او در نامه خود اشاره می‌کند که در مطالعات روزانه‌اش درباره مسائل کارگری درجریان امور قرارگرفته بوده است. در بخشی از این نامه آمده است: از نیمه دوم ‌سال ١٣٩٢ که به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمدم در نخستین گام، با جدیت تمام، کاستن از شمار کارگاه‌های تعطیل شده و در معرض ورشکستگی، کاهش حوادث ناشی از کار، جلوگیری از ریزش نیروی کار بنگاه‌های اقتصادی با هدف صیانت و حمایت از نیروی کار را در دستورکار خود قرار دادم.

  در این مورد اخیر نیز به معاونت روابط کار خود دستور دادم تا تمام سعی و تلاش خود را برای مصالحه به کار بندد. اما شنیدن خبر مجازات شلاق، به دلیل اخلال در نظم عمومی قابل تامل بوده، بسیار متاسفم کرد. من به‌عنوان یک دوست و یار دیرین جامعه کارگری، همیشه با کارگران و کسانی‌که گاهی ماه‌ها حقوق نگرفته‌اند و کارگاه‌های مشکل‌دار و جوانان جویای کار، احساس درد مشترک کرده و خود را شریک رنج‌ها و دردهای آنان می‌دانم. با برادران خوب تکابی‌ام ابراز همدردی می‌کنم و می‌دانم آنها نیز با اعتقاد راسخ‌شان به نظام مقدس و تدبیر دولت، از این مسائل خواهند گذشت و در آینده پیشرو، برای حل مشکلات درکنارمان خواهند ایستاد، اما اطمینان دارم اگر تصور این است که من در این میان قصوری نیز داشته‌ام، مرا خواهند بخشید.

  منبع : خبرگزاری فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.