• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » زمان و ضوابط ثبت نام دانش آموزان
  کد خبر : 1864311

  زمان و ضوابط ثبت نام دانش آموزان

  زمان و ضوابط ثبت نام دانش آموزانReviewed by Iranvij-1 on Jun 5Rating: رئیس ستاد پروژه مهر وزارت آموزش و پرورش گفت:براساس ضوابط ثبت نام دانش آموزان پایه های تحصیلی مختلف در مدارس ثبت نام کلاس اولی ها از ابتدای خرداد آغاز شده و سایر دانش آموزان نیز پس از پایان امتحانات باید برای ثبت نام…

  زمان و ضوابط ثبت نام دانش آموزانReviewed by Iranvij-1 on Jun 5Rating:

  pic-21324-1451104786

  رئیس ستاد پروژه مهر وزارت آموزش و پرورش گفت:براساس ضوابط ثبت نام دانش آموزان پایه های تحصیلی مختلف در مدارس ثبت نام کلاس اولی ها از ابتدای خرداد آغاز شده و سایر دانش آموزان نیز پس از پایان امتحانات باید برای ثبت نام اقدام کنند.

  علی زرافشان درخصوص ثبت نام دانش آموزان در مدارس اظهار داشت: ثبت نام کلاس اولی ها از اول خرداد آغاز شده و تا آخر مرداد ادامه خواهد داشت.

  وی افزود: ثبت نام دانش آموزان کلاس اول ابتدایی در مدارس مشروط به تکمیل شناسنامه سنجش سلامت است و بدین منظور خانواده ها با مراجعه به مدارس به پایگاه های سنجش سلامت هدایت خواهند شد که در این پایگاه ها پس از ارزیابی دانش آموزان و تکمیل شناسنامه سلامت آنها برای ثبت نام قطعی به مدرسه هدایت می شوند.

  رئیس ستاد پروژه مهر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه ثبت نام سایر دانش‌آموزان بعد از پایان امتحانات و اعلام نمرات آغاز می شود گفت: دانش آموزان میانه پایه برای ثبت نام ضرورت ندارد به مدرسه مراجعه کنند بلکه مدیران مدارس آنها را ثبت نام خواهند کرد.

  زرافشان با تاکید بر اینکه امسال پایه دهم در نظام آموزشی کشور مستقر می شود و از این رو ثبت نام دانش آموزان در این پایه طبق سیاست های تعیین شده و توزیع متوازن آنها در شاخه ها و رشته های تحصیلی انجام می شود،‌تصریح کرد: امسال دانش آموزان در پایه نهم هدایت تحصیلی شده و رشته خود را انتخاب می کنند.

  رئیس ستاد پروژه مهر وزارت آموزش و پرورش در خصوص ضوابط ثبت نام در انواع مدارس گفت: ثبت نام در مدارس دولتی عادی و هیات امنایی بدون هیچ گونه اعمال شرط معدل و آزمون انجام خواهد شد ضمنا دریافت پول هنگام ثبت نام در این مدارس ممنوع است.

  زرافشان بیان کرد: مدارس غیر دولتی که مجاز به دریافت شهریه هستند باید شهریه مصوب اعلام شده از سوی آموزش و پرورش را بر روی تابلوی مدرسه و در محل دید خانواده ها نصب کنند.

  منبع : خبرگزاری میزان

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.