• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » جابری انصاری درگذشت قهرمان بوکس جهان را تسلیت گفت
  کد خبر : 1864193

  جابری انصاری درگذشت قهرمان بوکس جهان را تسلیت گفت

  جابری انصاری درگذشت قهرمان بوکس جهان را تسلیت گفتReviewed by Iranvij-1 on Jun 5Rating: سخنگوی وزارت خارجه درگذشت قهرمان افسانه‌ای بوکس جهان را تسلیت گفت. “حسین جابری انصاری” در پیام تسلیت آورده است: محمدعلی نه تنها یک قهرمان نام آور و کم نظیر در حوزه ورزش مشت زنی بود بلکه آنچه وی را سرآمد همه…

  جابری انصاری درگذشت قهرمان بوکس جهان را تسلیت گفتReviewed by Iranvij-1 on Jun 5Rating:

  ۲

  سخنگوی وزارت خارجه درگذشت قهرمان افسانه‌ای بوکس جهان را تسلیت گفت.

  “حسین جابری انصاری” در پیام تسلیت آورده است: محمدعلی نه تنها یک قهرمان نام آور و کم نظیر در حوزه ورزش مشت زنی بود بلکه آنچه وی را سرآمد همه قهرمانان ورزشی کرده و نام او را جاودانه ساخته است، همان است که در فرهنگ و سنت ایرانی تحت عنوان مرام ‘پهلوانی’ شناخته می شود.

  سخنگوی وزارت امور خارجه خاطرنشان کرد:محمدعلی یکی از پیشگامان برابری نژادی و احقاق حقوق سیاه پوستان و ندای وجدان بیدار انسانی در برابر تبعیض های گوناگون علیه انسان ها به بهانه رنگ و قومیت و نژاد به شمار می آید.

  جابری انصاری با بیان اینکه نام محمدعلی برای همیشه یادآور نفی امپریالیسم و سلطه جویی و جنگ افروزی خواهد بود، از خداوند قادر متعال برای آن مرحوم طلب رحمت و آمرزش کرده است.

  محمد علی کلی قهرمان افسانه ای بوکس جهان پس از یک دوره طولانی مبارزه با بیماری پارکینسون سوم ژوئن برابر با چهاردهم خرداد ماه در ۷۴سالگی درگذشت.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.