• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » توریسم و گردشگری » تصاویری از کوچکترین حیوانات دنیا!
  کد خبر : 1864105

  تصاویری از کوچکترین حیوانات دنیا!

  تصاویری از کوچکترین حیوانات دنیا!Reviewed by Iranvij-1 on Jun 2Rating: هر موجود زنده ای وقتی در ابعاد کوچکتر است مطمئنا دوست داشتنی تر است! این لیست در مورد همین حیوانات است. کوچکترین سگ : با ۰.۶۳ کیلوگرم وزن و ۱۲.۴ سانتیمتر قد این سگ چیهواهوا ماساچوستی با آن پارس های جیغ مانندش در کتاب رکورد های…

  تصاویری از کوچکترین حیوانات دنیا!Reviewed by Iranvij-1 on Jun 2Rating:

  هر موجود زنده ای وقتی در ابعاد کوچکتر است مطمئنا دوست داشتنی تر است! این لیست در مورد همین حیوانات است.

  کوچکترین سگ :

  با ۰.۶۳ کیلوگرم وزن و ۱۲.۴ سانتیمتر قد این سگ چیهواهوا ماساچوستی با آن پارس های جیغ مانندش در کتاب رکورد های گینس به عنوان کوچکترین سگ دنیا شناخته می شود.

  ۴۰

  کوچکترین مار:

  مارهای بالغ  باربادوس تریداسنیک با داشتن ۱۰.۱ سانتیمتر طول کوچکترین مار دنیا محسوب می شوند. این گونه ی کوچک که در جزیره باربادوس در آبهای کارائیب یافت می شود به نازکی یک رشته ماکارونی و آنقدر کوچک است که می تواند روی یک سکه قرار بگیرد.

  ۴۱

  کوچکترین ماهی:

  در ژانویه ی سال ۲۰۰۶ کوچکترین ماهی دنیا در جزیره ی سوماترای اندونزی کشف شد. این ماهی که از گونه ی Paedocypris progenetica است با ۷.۹ میلیمتر کوچک ترین حیوان دارای ستون فقرات است.

  ۴۲

  کوچکترین اسب:

  این اسب کوچک که در مرکز اصلاح نژاد پائول و کای گوسلینگ به دنیا آمده است حتی با وجود آنکه تخصص این مرکز فروش اسب های مینیاتوری است باز هم اسب بسیار کوچکی محسوب می شود! این اسب ۵ ساله ی از نژاد تامبلینا با ۲۷ کیلو وزن و ۴۳.۱۸ سانتیمتر قد کوچکترین اسب دنیا محسوب می شود.

  ۴۳

  کوچکترین گربه:

  با آقای پیبلس آشنا شوید، گربه ی دو ساله ی بالغ اهل ایلینوی که با وزن ۱ کیلوگرم و قد ۱۵ سانتیمتر و طول ۴۹ سانتیمتر کوچکترین گربه ی دنیا شناخته می شود.

   ۴۴

  کوچکترین آفتاب پرست:

  گونه ی بروکسیا مینیما کوچکترین گونه ی آفتاب پرست در دنیاست که فقط ۱.۲ سانتیمتر طول دارد. این گونه که در جزایر بارانی نوزی بی در شمال غربی ماداگاسکار یافت می شود دارای ماده های بزرگتر از جنس نر می باشد!

  ۴۶

  کوچکترین گاو:

  در اینجا هم به جای یک نمونه با یک گونه مواجهیم، گاوهای وچور هندی کوچکترین گونه ی گاو در جهان هستند که متوسط قد آنها به ۸۱ سانت می رسد. در این عکس یک گاو ۱۶ ساله ی وچوربا یک گاو نرمال ۶ ساله مقایسه شده است.

  ۴۷

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.